Франція на Книжковому Арсеналі

17.05.2017

ФРАНЦІЯ НА VII МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ»
Французький інститут в Україні запросив двох французьких фахівців, виступи яких стосуватимуться, з різних точок зору, фокус-теми цьогорічного фестивалю «Сміх. Страх. Сила» :

20 травня, 17.00
Сцена «Кафе Європа»
“Сміх - приклад людської  складності: міждисциплінарний підхід”, лекція психоаналітика і Еріка Смаджи

20 травня, 19.00
Зал «Українська візуальна книга»
“Карикатура: якщо б це було серйозно?”, лекція історика карикатури Лорана Біля про історію політичної карикатури у Франції

Крім того, Французький  інститут є партнером виставки «Оноре Дом’є – батько французької карикатури»

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema