Медіатека

mediateka

Вікно у Францію та франкомовні культури, Медіатека Французького інституту в Україні ––  це затишний та світлий простір, який приймає допитливих та люблячих Францію читачів будь-якого віку: дорослих, підлітків та дітей. Окрім бібліотечних фондів (романи, журнали, мальописи, дитяча література тощо) та цифрової бібліотеки CULTURETHEQUE, Медіатека протягом року пропонує різноманітні заходи у своєму приміщенні та за його межами: зустрічі з письменниками, лекції та дебати, майстер-класи для юної аудиторії...

 

Новини

♦ 10/01/2023

Медіатека знов відкрилася після невеличких зимових канікул ! Звертаємо вашу увагу на зміну тарифів річного користування нашими послугами :

  • 300,00 грн - повний тариф
  • 200,00 грн - пільговий тариф (для дітей до 17 років, студентів, пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб за наявності документа, що підтверджує статус)

Тарифи штрафу за несвоєчасне повернення документів та за ксерокопіювання не змінилися.

 

 15/12/2022

 11/10/2022

Шановні читачі!

11 жовтня медіатека не приймає відвідувачів.

Ви можете з нами зв’язатися електронною поштою mediatheque@ifu.kiev.ua. Просимо вибачення за цю незручність.

 

1/09/2022

Дорогі друзі!

Медіатека відкривається з 6 вересня!

Чекаємо вас у нашому приміщенні за наступним розкладом – у вівторок та четвер з 12:00 до 19:00, та у суботу з 11:00 до 15:00.

Запрошує Вас відвідати медіатеку, щоб скористатися нашими фондами, повернути раніше запозичені матеріали та вибрати нові або просто доторкнутися до франкомовної культури.

Будемо раді бачити вас!