Медіатека

mediateka

Медіатека Французького культурного центру є сучасною французькою бібліотекою, де зібрані друковані, аудіовізуальні, електронні документи та засоби телеінформатики. Вона надає українським відвідувачам відкритий доступ до своєї мультимедійної документації про  сьогоднішню Францію.

Новини Медіатеки

♦ 05/04/2021

Французький інститут в Україні та медіатека підтримують зусилля влади міста Києва із запобігання поширенню коронавірусу та бажають захистити здоров’я своїх відвідувачів. На час посилених карантинних заходів ми призупиняємо надання послуги Click&Collect і відновимо її після закінчення суворого карантину.


♦ 21/01/2021

В очікуванні можливості прийняти вас знову в наших стінах, коли це дозволять санітарні умови, медіатека продовжує пропонувати вам позичати та повертати матеріали безпечно завдяки послузі Click&Collect. Крім того, ви можете зараз брати в медіатеці вдвічі більше документів на вдвічі довший час: 8 книг, 6 журналів, 6 CD та 6 DVD на 1 місяць.

Про зустріч треба домовитися заздалегідь. Напишіть нам на адресу mediatheque@ifu.kiev.ua (не пізніше, ніж за день до візиту) і ми призначимо вам зустріч в один з днів з вівторка по п’ятницю з 15:00 до 19:00. Ви ще не зареєстровані? Домовтеся про зустріч, щоб отримати картку!

А для тих, хто не може до нас доїхати, та для тих, хто любить цифрові формати, наша електронна бібліотека КУЛЬТУРТЕКА працює цілодобово та без вихідних !