Медіатека

mediateka

Медіатека Французького культурного центру є сучасною французькою бібліотекою, де зібрані друковані, аудіовізуальні, електронні документи та засоби телеінформатики. Вона надає українським відвідувачам відкритий доступ до своєї мультимедійної документації про  сьогоднішню Францію.

Новини Медіатеки

У СЕРПНІ

МЕДІАТЕКА ЗАЧИНЯЄТЬСЯ НА КАНІКУЛИ

ОСТАННІЙ ДЕНЬ РОБОТИ – СУБОТА 28 ЛИПНЯ,

ЗАПИС ДО МЕДІАТЕКИ ПРИПИНЯЄТЬСЯ З 21 ЛИПНЯ

ВІДКРИТТЯ ПІСЛЯ КАНІКУЛ – СУБОТА 1 ВЕРЕСНЯ

 

З 20 ПО 28 ЛИПНЯ ВИ МОЖЕТЕ ВЗЯТИ НА ВЕСЬ СЕРПЕНЬ :

4 КНИГИ, 4 ЖУРНАЛИ, 4 CD, 4 DVD ТА 2 CD-ROM

Зустрічі

  • ЛІТЕРАТУРНИЙ ЧАЙ У ФРАНЦУЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ
    Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру тахоче поспілкуватися французькою мовою про літературу, а також про музику, про кіно, про важливі події тощо. Зустрічі відновляться восени.

    ГОДИНА КАЗОК

  • У «годину казок», з 12 до 13 години в останню суботу місяця, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати цікаву історію французькою мовою. Зустрічі відновляться восени.
  • РОЗМОВНІ ЗУСТРІЧІ
    Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). Зустрічі відновляться восени.