Медіатека

mediateka

Вікно у Францію та франкомовні культури, Медіатека Французького інституту в Україні ––  це затишний та світлий простір, який приймає допитливих та люблячих Францію читачів будь-якого віку: дорослих, підлітків та дітей. Окрім бібліотечних фондів (романи, журнали, мальописи, дитяча література тощо) та цифрової бібліотеки CULTURETHEQUE, Медіатека протягом року пропонує різноманітні заходи у своєму приміщенні та за його межами: зустрічі з письменниками, лекції та дебати, майстер-класи для юної аудиторії...

 

Новини

 

1/09/2023

Дорогі друзі!

Медіатека відкривається з 2 вересня!

Чекаємо вас у нашому приміщенні за наступним розкладом – у вівторок та четвер з 12:00 до 19:00, та у суботу з 11:00 до 15:00.

Запрошує Вас відвідати медіатеку, щоб скористатися нашими фондами, повернути раніше запозичені матеріали та вибрати нові або просто доторкнутися до франкомовної культури.

Будемо раді бачити вас!

 

 

8/07/2023

У СЕРПНІ МЕДІАТЕКА ЗАЧИНЯЄТЬСЯ НА КАНІКУЛИ

ОСТАННІЙ ДЕНЬ РОБОТИ СУБОТА 29 ЛИПНЯ,

ВІДКРИТТЯ ПІСЛЯ КАНІКУЛ – СУБОТА 2 ВЕРЕСНЯ

ЗАПИС ДО МЕДІАТЕКИ ПРИПИНЯЄТЬСЯ З 25 ЛИПНЯ

з 17 по 29 липня ви можете взяти на весь серпень :

8 книг, 6 журналів, 6 CD та 6 DVD

 

30/05/2023

Шановні читачі!

Як виняток, медіатека буде закрита у четвер 1 червня 2023 і відновить свою роботу у суботу 3 червня 2023 за звичним розкладом. Ми просимо вибачення за незручності.

Дякуємо за розуміння.

 

25/04/2023

Шановні читачі!

Медіатека буде закрита на весняні канікули з 1 до 8 травня і відновить свою роботу у віторок 9 травня.

 

♦ 10/01/2023

Медіатека знов відкрилася після невеличких зимових канікул ! Звертаємо вашу увагу на зміну тарифів річного користування нашими послугами :

  • 300,00 грн - повний тариф
  • 200,00 грн - пільговий тариф (для дітей до 17 років, студентів, пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб за наявності документа, що підтверджує статус)

Тарифи штрафу за несвоєчасне повернення документів та за ксерокопіювання не змінилися.

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema