Медіатека

mediateka

Медіатека Французького культурного центру є сучасною французькою бібліотекою, де зібрані друковані, аудіовізуальні, електронні документи та засоби телеінформатики. Вона надає українським відвідувачам відкритий доступ до своєї мультимедійної документації про  сьогоднішню Францію.

Новини Медіатеки

 

 

Будьте в курсі французьких літературних новин!
Читайте наші прес-досьє "Rentrée littéraire 2017" et "Prix littéraires 2017".
 
Ви маєте вже зараз можливість почитати деякі з цих книжок в електронному форматі на КУЛЬТУРТЕЦІ.

 

Зустрічі

  • ЛІТЕРАТУРНИЙ ЧАЙ У ФРАНЦУЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ
    Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру тахоче поспілкуватися французькою мовою про літературу, а також про музику, про кіно, про важливі події тощо. Наступна зустріч відбудеться 27 квітня. Запрошуємо вас на зустріч з ілюстраторкою та авторкою дитячих книжок Сатомі Ішікава. Робоча мова - французька з перекладом на українську.

    ГОДИНА КАЗОК

  • У «годину казок», з 12 до 13 години в останню суботу місяця, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати цікаву історію французькою мовою. Наступна зустріч відбудеться 28 квітня.
  • РОЗМОВНІ ЗУСТРІЧІ
    Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). З 2/04 по 27/04 2018 р. зустрічі  відбуватимуться у середу ("Le français au quotidien", рівень мови А1-А2, під керівництвом Ежені) та у п'ятницю ("Actualités", рівень мови В1-В2, під керівництвом Віржилії) з 18:45 до 20:00.