Медіатека

mediateka

Медіатека Французького культурного центру є сучасною французькою бібліотекою, де зібрані друковані, аудіовізуальні та електронні документи. Вона надає українським відвідувачам відкритий доступ до своєї мультимедійної документації про сьогоднішню Францію.

 

З 1 листопада 2021 року медіатека приймає відвідувачів за звичайним розкладом за умови наявності сертифікату про повну вакцинацію або свіжого негативного ПЛР-тесту (72 години) та з дотриманням таких санітарних норм:

  • Перебування у медіатеці тільки у масці
  • Дезинфекція рук відразу після входу до медіатеки
  • Допускається одночасне перебування у медіатеці не більше 15 осіб, включаючи дітей
  • Наразі можливі запозичення та повернення документів, але ще не робота у читальному залі
  • Фізична відстань, яку слід дотримуватись,- не менше двох метрів
  • Наші приміщення регулярно провітрюються та дезінфікуються

Якщо ви віддаєте перевагу попереднім замовленням та швидким візитам, щоб їх забрати на вході ФІУ, пропонуємо вам послугу Click&Collect : ви можете повідомити нас і домовитися про зустріч електронною поштою або телефоном.

Будемо раді бачити вас!

 

Новини Медіатеки

30/11/2021

ЕКСКЛЮЗИВНА ЗУСТРІЧ

Лауреат Гонкурівської премії 2020 року Ерве Ле Телльє

З нагоди виходу в світ українського перекладу роману «Аномалія» Ерве Ле Телльє, Французький інститут в Україні запрошує вас поговорити про цей світовий бестселер з його автором! Коли? У п'ятницю 3 грудня о 19:00. Більше інформації та попередній запис тут.


18/11/2021

КІНОКЛУБ

Після фільму «Маленька дівчина» ми продовжуємо знайомити вас з роботами режисера Себастьєна Ліфшиця. Запрошуємо вас подивитися його фільм «Підлітки», який відзначений кінопремією «Сезар»  2021 р. як «Кращий документальний фільм» Коли? У п'ятницю 5 листопада о 19:00. Більше інформації та попередній запис тут.


09/11/2021

ГОДИНА КАЗОК

Відтепер «Година казок» відбуватиметься двічі на місяць ! Наступна зустріч відбудеться у суботу, 13 листопада, з 12:00 до 13:00. За попереднім записом.