Правила курсів

ВСТУП

Французький інститут в Украні організовує заняття з французької мови для дітей, підлітків та дорослих, гарантуючи належний рівень викладання.

1. ЗАПИС НА КУРСИ

1.1 Періоди запису на курси, розклад занять і викладач визначаються Відділом курсів заздалегідь. Відділ курсів залишає за собою право вносити зміни до останнього дня запису.

1.2 Групи, у які записалося недостатньо слухачів, будуть закриті або об‘єднані з іншими групами. Відділ курсів інформує студентів про зміни які відбулися, пропонуючи альтернативний варіант до закінчення періоду запису.

1.3 Бажаючі вивчати французьку мову обирають групу відповідно до свого рівня, який, за необхідності, визначається за результатом тестування під час періоду запису.

1.4 Перехід в іншу групу можливий лише за умови попереднього дозволу Відділу курсів. Зміна групи можлива лише протягом перших двох тижнів за наявності вільних місць.

1.5 Оплата здійснюється у повному обсязі за всю сесію протягом трьох днів з моменту підтвердження запису Відділом курсів. В іншому випадку, Відділ курсів не може гарантувати слухачам курсів бронювання місця в обраній групі. Вартість навчальних посібників не входить в суму оплати за навчання.

1.6 Французький інститут відшкодовує вартість курсів лише в наступних випадках:

1.6.1 У випадку несумісності розкладу лише упродовж перших 7 днів від початку занять. Французький інститут відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10 % адміністративних витрат.

1.6.2 Об‘єднання, зміна типу курсів чи закриття групи Відділом курсів. Слухачеві відшкодовують вартість курсів у повному розмірі.

1.6.3 Нещасний випадок або важка хвороба слухача при пред‘явлені медичної довідки і лише упродовж перших 14 днів після початку занять. Французький інститут відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10 % адміністративних витрат і розраховується пропорційно кількості невідвіданих занять.

1.7 Відшкодування вартості курсів відбувається банківським переказом у середньому протягом трьох тижнів на вимогу слухача курсів.

1.8 Кожен слухач курсів має безкоштовний доступ до медіатеки за умови пред’явлення квитанції про оплату, а також знижку для запису на екзамени DELF/DALF (за детальною інформацією звертайтесь до координатора екзаменів).

2. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

2.1 Заняття проводяться в аудиторіях Французького інституту в Україні (вул. Гончара, 84, Київ), дистанційно або у змішаному форматі (в аудиторіях та дистанційно).

2.2 Заняття, які припадають на святкові дні, можуть проводитись або переноситись на іншу дату, після одноголосного рішення групи та викладача.

2.3 Під час сесій Відділ курсів залишає за собою право змінити викладача чи перенести заняття на іншу дату. Відділ курсів попереджає sms повідомленням про перенос заняття.

2.4 Заняття проводяться французькою мовою кваліфікованими викладачами. У разі виникнення складностей у навчанні, слухач може відвідувати безкоштовні заняття-консультації, організовані Французьким інститутом в Україні.

2.5 Якщо слухач заважає спокійному проведенню занять, викладач має право попросити його звільнити аудиторію. У випадку, якщо слухач курсів – підліток, Відділ курсів викликає батьків.

2.6 Під час занять французької мови дітям і підліткам забороняється користуватись мобільним телефоном без дозволу викладача.

3. ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

3.1 Процес оцінювання розуміння усної мови відбувається впродовж усієї сесії. У кінці кожної сесії проводиться тестування для оцінювання інших навичок. Для того, щоб перейти на вищий модуль, слухач має отримати прохідний бал, який становить 50/100.

3.2 Батьки, які бажають отримати інформацію стосовно успішності своїх дітей, можуть звернутися з цього питання до викладача чи до Відділу курсів.

3.3 Слухачі, які бажають отримати довідку про запис на курси французької мови та/або довідку про навчання можуть звернутись до відділу курсів. Для довідки про навчання на курсах французької мови, слухачу необхідно мати щонайменше 25% кількості відвідуваних занять.

4. ОБМЕЖЕННЯ ПІД ЧАС САНІТАРНОЇ КРИЗИ СПРИЧИНЕНОЇ COVID-19

4.1 Лише слухач курсів може заходити у приміщення Французького Інституту і не раніше ніж за 10 хвилин до початку занять. Студент має одразу пройти до аудиторії, а після заняття - залишити будівлю Інституту.

4.2 Всі учні віком від 10 років мають обо‘язково бути у масці в приміщенні Інституту та під час занять. Дезинфекція рук є обов‘язковою при вході до Інституту чи в аудиторіях.

4.3 Виключно « Принцам та Принцесам» 6-8 років дозволяється бути без маски. Їхній клас знаходиться в аудиторії на першому поверсі, яка раніше використовувалась як кафе. Лише один з батьків має право супроводжувати дитину до та після заняття. Батькам не дозволяється залишатися у приміщенні Інституту під час занять.

4.4 Температура перевіряється на вході до Інституту. Якщо температура вище 37,2 °C учень повинен залишити будівлю Інституту. У даному випадку радимо відвідати лікаря та в разі потреби пройти ПЛР-тест.

4.5 Просимо повідомити викладача при підозрі на COVID-19. У разі позитивного ПЛР-тесту учня, курси перейдуть у дистанційний формат протягом наступних 14 днів. Лише після карантинного періоду заняття будуть поновлені в аудиторіях.

4.6 В разі, якщо учень здійснює запис в групу, де заняття відбуваються в класах, він погоджується з тим, що формат курсів може бути змінений на дистаційний у випадку позитивного ПЛР-тест одного з слухачів курсу або викладача, або у випадку посилення карантину. Вартість курсу залишається незмінною, кошти за курс не відшкодовуються.

Ознайомлений(-а) з правилами курсів. Оплата курсів підтверждує згоду з правилами.