Правила курсів

ВСТУП

Французький інститут в Украні організовує заняття з французької мови для дітей, підлітків та дорослих, гарантуючи належний рівень викладання.

1. ЗАПИС НА КУРСИ

1.1 Періоди запису на курси, розклад занять і викладач визначаються Відділом курсів заздалегідь. Відділ курсів залишає за собою право вносити зміни до останнього дня запису.

1.2 Групи, у які записалося недостатньо слухачів, будуть закриті або об‘єднані з іншими групами. Відділ курсів інформує студентів про зміни які відбулися, пропонуючи альтернативний варіант до закінчення періоду запису.

1.3 Бажаючі вивчати французьку мову обирають групу відповідно до свого рівня, який, за необхідності, визначається за результатом тестування під час періоду запису.

1.4 Перехід в іншу групу можливий лише за умови попереднього дозволу Відділу курсів. Зміна групи можлива лише протягом перших двох тижнів за наявності вільних місць.

1.5 Оплата здійснюється у повному обсязі за всю сесію протягом трьох днів з моменту підтвердження запису Відділом курсів. В іншому випадку, Відділ курсів не може гарантувати слухачам курсів бронювання місця в обраній групі. Вартість навчальних посібників не входить в суму оплати за навчання.

1.6 Французький інститут відшкодовує вартість курсів лише в наступних випадках:

1.6.1 У випадку несумісності розкладу лише упродовж перших 7 днів від початку занять. Французький інститут відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10 % адміністративних витрат.

1.6.2 Об‘єднання, зміна типу курсів чи закриття групи Відділом курсів. Слухачеві відшкодовують вартість курсів у повному розмірі.

1.6.3 Нещасний випадок або важка хвороба слухача при пред‘явлені медичної довідки і лише упродовж перших 14 днів після початку занять. Французький інститут відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10 % адміністративних витрат і розраховується пропорційно кількості невідвіданих занять.

1.7 Відшкодування вартості курсів відбувається банківським переказом у середньому протягом трьох тижнів на вимогу слухача курсів.

1.8 Кожен слухач курсів має безкоштовний доступ до медіатеки за умови пред’явлення квитанції про оплату, а також знижку для запису на екзамени DELF/DALF (за детальною інформацією звертайтесь до координатора екзаменів).

2. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

2.1 Заняття проводяться в аудиторіях Французького інституту в Україні (вул. Гончара, 84, Київ), дистанційно або у змішаному форматі (в аудиторіях та дистанційно).

2.2 Заняття, які припадають на святкові дні, можуть проводитись або переноситись на іншу дату, після одноголосного рішення групи та викладача.

2.3 Під час сесій Відділ курсів залишає за собою право змінити викладача чи перенести заняття на іншу дату. Відділ курсів попереджає sms повідомленням про перенос заняття.

2.4 Заняття проводяться французькою мовою кваліфікованими викладачами. У разі виникнення складностей у навчанні, слухач може відвідувати безкоштовні заняття-консультації, організовані Французьким інститутом в Україні.

2.5 Якщо слухач заважає спокійному проведенню занять, викладач має право попросити його звільнити аудиторію. У випадку, якщо слухач курсів – підліток, Відділ курсів викликає батьків.

2.6 Під час занять французької мови дітям і підліткам забороняється користуватись мобільним телефоном без дозволу викладача.

3. ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

3.1 Процес оцінювання розуміння усної мови відбувається впродовж усієї сесії. У кінці кожної сесії проводиться тестування для оцінювання інших навичок. Для того, щоб перейти на вищий модуль, слухач має отримати прохідний бал, який становить 50/100.

3.2 Батьки, які бажають отримати інформацію стосовно успішності своїх дітей, можуть звернутися з цього питання до викладача чи до Відділу курсів.

3.3 Слухачі, які бажають отримати довідку про запис на курси французької мови та/або довідку про навчання можуть звернутись до відділу курсів. Для довідки про навчання на курсах французької мови, слухачу необхідно мати щонайменше 25% кількості відвідуваних занять.

4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ

4.1 Всі дистанційні курси проводяться на платформі Zoom. Дистанційні курси мають такий самий формат, як і очні курси (однакова тривалість, визначені заздалегідь години і ритм навчання) Викладачем може бути прийнято рішення про необхідність паузи.

4.2 Для того, щоб заняття були максимально якісними і атмосфера були сприятливою для навчання всього класу, учень зобов’язується

4.2.1 підключитись за 5 хвилин до початку заняття, щоб урок розпочався вчасно;

4.2.2 ідентифікувати себе в Zoom, використовуючи своє ім’я (та прізвище, якщо це необхідно);

4.2.3 увімкнути камеру на час уроку (уроки не записуються);

4.2.4 перевіряти стабільність зв’язку і не відключатись до кінця заняття;

4.2.5 вимикати звук мікрофона у моменти, коли не відбувається розмова, і поводитись тихо, коли мікрофон увімкнутий (телефон у беззвучному режимі);

4.2.6 попереджати викладача в разі відсутності або затримки;

4.2.7 мати про собі матеріали (книгу або робочий зошит у паперовому або цифровому форматі, додаткові ресурси, аудіо доріжки, тощо);

4.2.8 виконувати домашнє завдання та надсилати його викладачу перед уроком, якщо це вимагається.

Оплата вартості курсів підтверждує згоду з правилами.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema