ЛІНГВІСТИЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Презентація

Французький Інститут в Україні (ФІУ), завданням якого є здійснення освітньої та лінгвістичної діяльності  під егідою Посольства Франції в Україні, є  інформаційно-документаційним провідним центром в галузі французької мови. Протягом всього року ФІУ організовує різноманітні освітні та навчальні заходи  з просування французької мови. Діяльність ФІУ підтримується Французьким Інститутом в Парижі при міністерствах Закордонних справ та Культури Франції.

ФІУ здійснює та підтримує діяльність:

  • у партнерстві, спільно з мережею «Альянс Франсез», українськими освітніми закладами, Асоціацією викладачів французької мови, школами та університетами…
  • керуючись проектною логікою, об’єднуючи партнерів навколо спільної мети;
  • у дусі інновацій, особливо підтримуючи цифрові підходи та методики, що дозволяють широко розповсюджувати та поновлювати гарні практики.

Основні напрямки роботи

  • Післядипломна підготовка вчителів та викладачів: дистанційно (PRO FLE, вебінари) або у класах (стажування)
  • Педагогічна освіта у Франції / інших європейських країнах: щорічний конкурс проектів
  • Модернізація педагогічних програм та матеріалів для білінгвальних шкіл в Україні у партнерстві з Міністерством освіти
  • Організація зустрічей / заходів у рамках Франкофонії для молоді: конкурс відеороликів, марафон Франкофонії, ФранкофоНіч, Франконкурси
  • Участь у шкільних та університетських олімпіадах
  • Підготовка та складання іспитів з французької мови
  • Підтримка інновацій та проектної роботи у галузі освіти…

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema