Записатися на курси

Як записатися на заняття?

Запис на курси французької проводиться за допомогою електронного формуляра. 

Якщо вам потрібно оцінити ваш рівень мови, оберіть "Потрібне тестування для визначення рівня"

Якщо ваш запит виходить за рамки запропонованих, ви можете зв’язатися із секретаріатом курсів: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

* Вибір групи у формулярі та його відправлення автоматично резервує Вам місце в групі. Відділ курсів надішле Вам мейл з детальною інформацією про групу та оплату після закінчення періоду запису.

Якщо курс, який ви обрали, зазначений у формулярі без розкладу, відділ курсів зв'яжеться з вами мейлом щойно розклад буде встановлено. Ви можете залишити свої побажання (ранок, вечір тощо) у полі "Коментар" формуляру запису.

Як оцінити свій рівень французької мови?

Тест визначає ваш рівень володіння мовою відповідно до шкали оцінювання Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CECRL). Тест безкоштовний і не несе за собою жодних зобов'язань.

• Вам потрібно пройти тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови, але ви не відвідували заняття під час попередньої сесії;

- якщо ви хочете зареєструватися на курси французької мови для певних цілей, таких як підготовка DELF B2 і DALF C1.

• Вам не потрібно проходити тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови і ви навчались на курсах у Французькому Інституті під час попередньої сесії (це означає, що ви пройшли фінальний тест в кінці курсу );

- якщо ви ніколи не вчили французьку.

Як зареєструватися на тест?

Тестування (письмова і усна частини) проходять у періоди запису. Якщо, заповнюючи формуляр, ви обрали "Потрібне тестування для визначення рівня", відділ курсів надішле вам електронне повідомлення, де буде посилання на проходження письмової частини тесту, а також пропозиція обрати день і годину усного тесту.

Як оплатити?

Просимо здійснювати оплату тільки після отримання нашого підтвердження вашого запису.

Сплатити за курси ви можете дистанційно за реквізитами, які Вам надсилає Відділ курсів, або карткою, попередньо домовившись про день і годину оплати.