Записатися на курси

Як записатися на заняття?

Записатися на курси можна в період запису за допомогою електронного формуляра. Зазначте свої особисті дані та оберіть групу, яка Вас влаштовує, із запропонованих в нижній частині формуляра або оберіть опцію "Потрібне тестування для визначення рівня". У формулярі можна бачити та обрати лише ті групи, які відкриті для запису на поточний момент. Ви можете попередньо ознайомитися з повним переліком і розкладом груп, які плануються на наступну сесію.

 

ФОРМУЛЯР ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ ПРОТЯГОМ ПЕРІОДІВ ЗАПИСУ !

Період запису з 25 серпня по 6 вересня 2023 :

  • з 25 серпня по 1 вересня ви можете записатися на тестування для запису до груп рівнів А1+
  • з 29 серпня по 6 вересня - запис до груп початківців та на спеціальні курси (в межах наявності вільних місць)
  • з 29 серпня по 5 вересня - тестування
  • з 7 по 11 вересня ми формуємо групи та інформуємо вас про їх відкриття
  • якщо ваш запит стосується груп та курсів, яких немає у формулярі, не заповнюйте його, пишіть нам: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

* Вибір групи у формулярі та його відправлення автоматично резервує Вам місце в групі. Відділ курсів надішле Вам мейл з детальною інформацією про групу та оплату після закінчення періоду запису.

Якщо курс, який ви обрали, зазначений у формулярі без розкладу, відділ курсів зв'яжеться з вами мейлом щойно розклад буде встановлено. Ви можете залишити свої побажання (ранок, вечір тощо) у полі "Коментар" формуляру запису.

Яка мета тестування?

Тестування дозволяє нам сформувати однородні за рівнем володіння мовою групи, що забезпечить кращу якість навчання.

Тест визначає ваш рівень володіння мовою відповідно до шкали оцінювання Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CECRL). Тест безкоштовний і не несе за собою жодних зобов'язань.

• Вам потрібно пройти тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови, але ви не відвідували заняття під час попередньої сесії;

- якщо ви хочете зареєструватися на спеціальні курси французької мови, таких як підготовка DELF B2 і DALF C1 тощо

• Вам не потрібно проходити тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови і ви навчались на курсах у Французькому Інституті під час попередньої сесії (це означає, що ви пройшли фінальний тест в кінці курсу );

- якщо ви ніколи не вчили французьку.

Як зареєструватися на тест?

Тестування (письмова і усна частини) проходять у періоди запису. Якщо, заповнюючи формуляр, ви обрали "Потрібне тестування для визначення рівня" або один зі спеціальних курсів, відділ курсів надішле вам електронне повідомлення з інформацією.

Як оплатити?

Просимо здійснювати оплату тільки після отримання нашого підтвердження старту групи. Сплатити за курси ви можете дистанційно за реквізитами, які Вам надсилає відділ курсів, або карткою, попередньо домовившись про день і годину оплати.

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema