Записатися на курси

Як записатися на заняття?

Записатися на курси можна в період запису за допомогою електронного формуляра. Зазначте свої особисті дані та оберіть групу, яка Вас влаштовує, із запропонованих в нижній частині формуляра або оберіть опцію "Потрібне тестування для визначення рівня". У формулярі можна бачити та обрати лише ті групи, які відкриті для запису на поточний момент. Ви можете попередньо ознайомитися з повним переліком і розкладом груп, які плануються на наступну сесію.

 

ФОРМУЛЯР ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ ПРОТЯГОМ ПЕРІОДІВ ЗАПИСУ !

Наступний період запису - з 17 травня 2024 - стосуватиметься таких курсів:

  • курси загальної французької для дорослих (загальна французька напівінтенсив 30 годин)
  • дорослі розмовні курси
  • літні ательє для підлітків.

* Вибір групи у формулярі та його відправлення автоматично резервує Вам місце в групі. Відділ курсів надішле Вам мейл з детальною інформацією про групу та оплату після закінчення періоду запису.

Якщо курс, який ви обрали, зазначений у формулярі без розкладу, відділ курсів зв'яжеться з вами мейлом щойно розклад буде встановлено. Ви можете залишити свої побажання (ранок, вечір тощо) у полі "Коментар" формуляру запису.

Яка мета тестування?

Тестування дозволяє нам сформувати однородні за рівнем володіння мовою групи, що забезпечить кращу якість навчання.

Тест визначає ваш рівень володіння мовою відповідно до шкали оцінювання Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CECRL). Тест безкоштовний і не несе за собою жодних зобов'язань.

• Вам потрібно пройти тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови, але ви не відвідували заняття під час попередньої сесії;

- якщо ви хочете зареєструватися на спеціальні курси французької мови, таких як підготовка DELF B2 і DALF C1 тощо

• Вам не потрібно проходити тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови і ви навчались на курсах у Французькому Інституті під час попередньої сесії (це означає, що ви пройшли фінальний тест в кінці курсу );

- якщо ви ніколи не вчили французьку.

Як зареєструватися на тест?

Тестування (письмова і усна частини) проходять у періоди запису. Якщо, заповнюючи формуляр, ви обрали "Потрібне тестування для визначення рівня" або один зі спеціальних курсів, відділ курсів надішле вам електронне повідомлення з інформацією.

Як оплатити?

Просимо здійснювати оплату тільки після отримання нашого підтвердження старту групи. Сплатити за курси ви можете дистанційно за реквізитами, які Вам надсилає відділ курсів, або карткою, попередньо домовившись про день і годину оплати.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema