Записатися на курси

Через війну Французький інститут в Україні був змушений тимчасово зачинити свої двері. Ми продовжили свою діяльність, адаптуючи її до поточної ситуації, та готуємося зараз до повноцінного відкриття у вересні, якщо, звісно, це буде безпечно. Інформація нижче надається лише для ознайомлення, і ми оновимо її якомога швидше.
Тим часом з нами можна зв’язатися електронною поштою:
contact@ifu.kiev.ua

Як записатися на заняття?

Попередній запис на курси французької проводиться за допомогою електронної форми. Вкажіть, будь ласка, ваші побажання. Відділ курсів запропонує Вам типи курсів і розклад груп під час періоду запису.


Як оцінити свій рівень французької мови?

У період запису перед початком кожної сесії  відділ курсів запропонує пройти тест, щоб визначити ваш рівень  володіння мовою відповідно до шкали оцінювання

Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CECRL). Тест безкоштовний і не несе за собою жодних зобов'язань.

• Вам потрібно пройти тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови, але ви не відвідували заняття під час попередньої сесії;

- якщо ви хочете зареєструватися на курси французької мови для певних цілей, таких як підготовка DELF B2 і DALF C1.

• Вам не потрібно проходити тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови і ви навчались на курсах у Французькому Інституті під час попередньої сесії (це означає, що ви пройшли фінальний тест в кінці курсу );

- якщо ви ніколи не вчили французьку.

 

Як зареєструватися на тест?

Залишити запит на проходження тесту ви можете у будь-який момент за допомогою електронної форми.

Тестування (письмова і усна частини) проходять у періоди запису. Відділ курсів надсилає у період запису Вам електронне повідомлення, де буде посилання на проходження письмової частини тесту, а також пропонує день і годину усного тесту. Усний тест Ви можете пройти дистанційно або в класі за вашим вибором.

Як оплатити?

Сплатити за курси ви можете дистанційно за реквізитами, які Вам надсилає Відділ курсів, або карткою чи готівкою у Французькому інституті, попередньо домовившись про день і годину оплати.