Записатися на курси

Як записатися на заняття?

Записатися на курси можна в період запису за допомогою електронного формуляра.

ФОРМУЛЯР ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ ПРОТЯГОМ ПЕРІОДІВ ЗАПИСУ

Зазначте свої особисті дані та оберіть групу, яка Вас влаштовує, із запропонованих в нижній частині формуляра. У формулярі можна бачити та обрати лише ті групи, які відкриті для запису на поточний момент. Ви можете попередньо ознайомитися з повним переліком і розкладом груп, які будуть працювати в наступній сесії.

Якщо ви не знаєте свій рівень та вагаєтеся з вибором групи, оберіть опцію "Потрібне тестування для визначення рівня"

Якщо ваш запит виходить за рамки запропонованих, ви можете зв’язатися із секретаріатом курсів: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

* Вибір групи у формулярі та його відправлення автоматично резервує Вам місце в групі. Відділ курсів надішле Вам мейл з детальною інформацією про групу та оплату після закінчення періоду запису.

Якщо курс, який ви обрали, зазначений у формулярі без розкладу, відділ курсів зв'яжеться з вами мейлом щойно розклад буде встановлено. Ви можете залишити свої побажання (ранок, вечір тощо) у полі "Коментар" формуляру запису.

Яка мета тестування?

Тестування дозволяє нам сформувати однородні за рівнем володіння мовою групи, що забезпечить кращу якість навчання.

Тест визначає ваш рівень володіння мовою відповідно до шкали оцінювання Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CECRL). Тест безкоштовний і не несе за собою жодних зобов'язань.

• Вам потрібно пройти тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови, але ви не відвідували заняття під час попередньої сесії;

- якщо ви хочете зареєструватися на курси французької мови для певних цілей, таких як підготовка DELF B2 і DALF C1.

• Вам не потрібно проходити тест:

- якщо у вас вже є знання з французької мови і ви навчались на курсах у Французькому Інституті під час попередньої сесії (це означає, що ви пройшли фінальний тест в кінці курсу );

- якщо ви ніколи не вчили французьку.

Як зареєструватися на тест?

Тестування (письмова і усна частини) проходять у періоди запису. Якщо, заповнюючи формуляр, ви обрали "Потрібне тестування для визначення рівня" або обрали групу непочаткового рівня та відповідаєте критеріям необхідності тестування, відділ курсів надішле вам електронне повідомлення з інформацією.

Як оплатити?

Просимо здійснювати оплату тільки після отримання нашого підтвердження старту групи. Сплатити за курси ви можете дистанційно за реквізитами, які Вам надсилає відділ курсів, або карткою, попередньо домовившись про день і годину оплати.