Курси у Французькому інституті

Французька мова для бізнесу та відпочинку!

Курси у Французькому інституті – це:

  • Більш ніж 3500 слухачів, які довіряють нам щороку. 
  • Більше 20 років досвіду успішного викладання мови на всіх рівнях для дітей та дорослих
  • Можливість отримати дипломи з французької мови, визнанні у всьомі світі
  • Французькі фільми, музика, література, періодичні видання, телебачення, CD, DVD та журнали в медіатеці інституту.
  • Культурні-мистецькі заходи та кіноклуб.
  • Якісне викладання, зорієнтоване на комунікативні методики.
  • Визнаний заклад з вивчення французької мови, Французький інститут в Україні є одним з 150 культурних центрів у світі.

Контактні телефони: 486-92-33 // 486-48-32

Електронна адреса: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

Головна мета курсів – це розвиток у слухачів вміння спілкуватися у різноманітних ситуаціях повсякденного чи професійного життя.   Курси гармонійно поєднують надбання навичок усного і письмового мовлення, розуміння усної та письмової мови, вивчення граматики, розширення словникового запасу, знайомство з культурними французькими особливостями та звичаями. 

Єдиною мовою спілкування під час занять є французька. Всі засоби спрямовані на те, щоб активне навчання на курсах задовольняло різноманітні потреби слухачів: сучасні підручники з аудіо- та відеопідтримкою двох французьких видавництв (CLE International та Hachette), групи з невеликою кількістю слухачів (12-14 осіб), колектив українських та французьких викладачів, підібраних з урахуванням їх вміння викладати французьку без використання рідної мови.   За бажанням слухачі мають змогу заглибитись у франкомовне середовище, а саме: вони можуть безкоштовно користуватися медіатекою, а також відвідувати всі культурні заходи ФІУ.  

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema