ТАРИФИ

 

Тарифи (у гривнях), що діють у центрах складання іспитів DELF-DALF по всій території України у 2024 році.

 


 

30% знижки надається :
- учням українських державних шкіл за наявності дійсного учнівського квитка ( DELF Junior та DELF PRIM);

- студентам українських державних навчальних закладів за наявності дійсного студентського квитка (DELF-DALF Tout Public).
 

 40% знижки надається :

- кандидатам, які є учнями Французького інституту в Україні на момент запису на іспит або які навчалися на попередній сесії в групі.  

 

Правила складання іспитів DELF-DALF

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema