Новини - ЛІНГВІСТИЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Ви – вчитель або цікавитеся питаннями освіти? Приєднуйтеся до соціальної мережі, присвяченої франкомовній освіті в Україні, та знайомтеся з нашою діяльністю на IFprofs!
 
Ви хотіли б отримувати електронну розсилку з новинами щодо нашої діяльності в рамках співробітництва у галузі французької мови? Підписуйтеся на нашу інформаційну розсилку Coopération linguistique et éducative!
 
Ви хотіли б інформувати широку аудиторію щодо своєї діяльності у рамках Франкофонії та просувати французьку мову?  Зустрічаймося на сторінці Фейсбук Francophonie en Ukraine!
 
Ви хотіли б мати доступ до архівів нашої співпраці у галузі французької мови, яка розвивається в Україні з 2012 року? До зустрічі на сайті Посольства Франції! 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema