Новини - ЛІНГВІСТИЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Ви – вчитель або цікавитеся питаннями освіти? Приєднуйтеся до соціальної мережі, присвяченої франкомовній освіті в Україні, та знайомтеся з нашою діяльністю на IFprofs!
 
Ви хотіли б отримувати електронну розсилку з новинами щодо нашої діяльності в рамках співробітництва у галузі французької мови? Підписуйтеся на нашу інформаційну розсилку Coopération linguistique et éducative!
 
Ви хотіли б інформувати широку аудиторію щодо своєї діяльності у рамках Франкофонії та просувати французьку мову?  Зустрічаймося на сторінці Фейсбук Francophonie en Ukraine!
 
Ви хотіли б мати доступ до архівів нашої співпраці у галузі французької мови, яка розвивається в Україні з 2012 року? До зустрічі на сайті Посольства Франції! 
 
 
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema