Заходи

Медіатека проводить різноманітні заходи, пов’язані з книгами, французькою мовою та літературою, для дітей, дорослих та груп школярів.

У медіатеці проводяться за запитом екскурсії-ознайомлення для груп відвідувачів, особливо для школярів. Програма адаптована до побажань та віку відвідувачів і може включати презентацію ФІУ, розваги, ігри, допомогу у користуванні медіатекою та каталогом тощо.

Як користуватися culturetheque.com, як завантажити електронну версію книгу, як читати онлайн пресу чи цифровий комікс…

За записом: mediatheque@ifu.kiev.ua

Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру та хоче поспілкуватися французькою мовою про літературу, а також про музику, про кіно, про важливі події тощо. Наступна зустріч буде оголошена пізніше.

У «годину казок», з 12 до 13 години в останню суботу місяця, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати цікаву історію французькою мовою. Наступна зустріч буде оголошена пізніше.

Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). Починаючи з 18 лютого 2020 р. зустрічі відбуватимуться щовівторка з 17:00 до 18:15 (рівень A2), з 18:30 до 19:45 (рівень B1) та з 20:00 до 21:15 (рівень В2). УВАГА ! Розмовний клуб тимчасово не відбуватиметься.

Приходьте самі або з друзями пограти до медіатеки! Ми пропонуємо 20 відео-ігор для PS4 та Xbox з двома джойстиками для кожної приставки.

Вивчайте французьку мову та перевіряйте свої знання літератури та загальних тем, граючись! Приходьте з учнями чи друзями (від 2 до 6 гравців).