Заходи та анімація

Медіатека проводить різноманітні заходи, пов’язані з книгами, французькою мовою та літературою, для дітей, дорослих та груп школярів.

Найближчі події

09/02/2022

ГОДИНА КАЗОК / ЛЮТИЙ

Двічі на місяць Медіатека ФІУ запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, відкрити для себе веселі історії!
У лютому ми запрошуємо дітей на зустріч із Зу, маленьким п’ятирічним зебренятком, допитливим та дуже грайливим.

- У суботу, 12 лютого, о 12:00 ми подивимося мультфільми та змайструємо вітальні листівки! Реєстрація

- У суботу, 26 лютого, о 12:00 ми почитаємо книжку та пограємо усі разом! Реєстрація


08/02/2022

КІНОКЛУБ / ЛЮТИЙ

У лютому ми демонструватимемо дві стрічки міфічного режисера Жана-П'єра Мельвіля:
- П'ятниця, 11 лютого, 19:00 - "Леон Морен, священник". Реєстрація
- П'ятниця, 25 лютого, 19:00 - "Армія тіней". Реєстрація

 


31/01/2022

ЛІТЕРАТУРНІ ЗУСТРІЧІ

У п’ятницю, 4 лютого о 19:00, приходьте поговорити про зимовий літературний сезон та про те, як він представлений на КУЛЬТУРТЕЦІ.

Більше інформації та реєстрація тут.


У медіатеці проводяться за запитом екскурсії-ознайомлення для груп відвідувачів, особливо для школярів. Програма адаптована до побажань та віку відвідувачів і може включати презентацію ФІУ, розваги, ігри, допомогу у користуванні медіатекою та каталогом тощо.

Залишити запит: mediatheque@ifu.kiev.ua

Як користуватися culturetheque.com, як завантажити електронну версію книги, як читати онлайн пресу чи цифровий комікс…

За записом: mediatheque@ifu.kiev.ua

Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру та хоче поспілкуватися про літературу та про книги. Щоб дізнатися теми наступних зустрічей, слідкуйте за нашими новинами.

У «Годину казок», двічі на місяць, у суботу, з 12 до 13 години, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати або подивитися цікаву історію французькою мовою. Розклад зустрічей на І триместр 2022 року: 29 січня, 12 лютого, 26 лютого, 12 березня, 26 березня. Попередній запис обов'язковий.

Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). УВАГА ! На період карантинних обмежень розмовний клуб відбувається в он-лайн форматі і доступний тільки для слухачів курсів.

Приходьте самі або з друзями пограти до медіатеки! Ми пропонуємо 30 відео-ігор для PS4 та Xbox з двома джойстиками для кожної приставки.

Вивчайте французьку мову та перевіряйте свої знання літератури та загальних тем, граючись! Приходьте з учнями чи друзями (від 2 до 6 гравців).