Заходи

Медіатека проводить різноманітні заходи, пов’язані з книгами, французькою мовою та літературою, для дітей, дорослих та груп школярів.

У медіатеці проводяться за запитом екскурсії-ознайомлення для груп відвідувачів, особливо для школярів. Програма адаптована до побажань та віку відвідувачів і може включати презентацію ФІУ, розваги, ігри, допомогу у користуванні медіатекою та каталогом тощо.

Залишити запит: mediatheque@ifu.kiev.ua

Як користуватися culturetheque.com, як завантажити електронну версію книги, як читати онлайн пресу чи цифровий комікс…

За записом: mediatheque@ifu.kiev.ua

Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру та хоче поспілкуватися про літературу та про книги. Щоб дізнатися теми наступних зустрічей, слідкуйте за нашими новинами.

У «Годину казок», двічі на місяць, у суботу, з 12 до 13 години, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати або подивитися цікаву історію французькою мовою. 

Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). 

Приходьте самі або з друзями пограти до медіатеки! Ми пропонуємо 30 відео-ігор для PS4 та Xbox з двома джойстиками для кожної приставки.

Вивчайте французьку мову та перевіряйте свої знання літератури та загальних тем, граючись! Приходьте з учнями чи друзями (від 2 до 6 гравців).