Бонуси для слухачів курсів ФІУ

Консультації з мови

Графік: 1,5 години один раз на тиждень

Для будь-якого рівня

Безкоштовно для слухачів курсів ФІУ

Мета: допомагати  учням, які відчувають труднощі в навчанні або які були відсутні на занятті.

Програма: персональна підтримка з урахуванням вимог і потреб учнів з кваліфікованим викладачем та відповідними ресурсами.

Безкоштовний запис до Медіатеки

Для слухачів курсів французької мови ФІУ запис до Медіатеки безкоштовний на період навчання. Для запису треба мати при собі паспорт (для неповнолітніх – паспорт батьків) та дві фотокартки. Тим, хто вивчає французьку мову, медіатека пропонує «La Bibliothèque de l'apprenant» - добірку матеріалів навчального та загальнокультурного характеру, починаючи з начальних рівнів володіння мовою: А1, А2, В1 чи В2.

Знижка на іспити DELF I DALF

Кандидатам, які є учнями Французького інституту в Україні на момент запису на іспит або які навчалися на попередній сесії в групі, надається знижка 40% на іспити з французької мови DELF I DALF.

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema