Фонди та ресурси

Бібліотека

Фонди нараховують більше 7000 книжок у вільному доступі. Головні розділи:

  • французька мова
  • художня література
  • історія
  • суспільство
  • політика
  • мистецтво.

Окремі секції : дитяча література, Україна, переклади на українську мову, здійснені у рамках програми Сковорода.

Відеотека

Ви маєте можливість переглянути на місці або взяти додому більше ніж 600 DVD відео, що складають нашу колекцію (художні, документальні, мультиплікаційні фільми та ін.).

Аудіотека

Більше 400 компакт-дисків, які можна прослухати на місці або взяти додому, з різноманітними записами французької музики від класичної до найсучасніших форм (поп-музика, реп…).., а також понад 140 аудіокнижок для дітей та тих, хто вивчає французьку мову.

Преса

Ця секція пропонує користувачам 20 найменувань періодичних видань. До вашої уваги тематичні підбірки з преси, зокрема “Україна у французьких засобах масової інформації”, “Літературні премії”, в електронному вигляді. Ви маєте також доступ до електронної версії значної кількості періодичних видань через CULTURETHEQUE.

Відеоігри

Тридцять ігор для гравців різного віку до вашої уваги на місці. Можна грати поодинці чи удвох.

Настільні ігри

Ви можете прийти з друзями або зі своїми учнями та пограти в одну з наших настільних ігор (за попереднім записом).

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema