Франція на Книжковому Арсеналі

07.04.2014

Вперше фестиваль «Книжковий Арсенал» вітає почесногогостя – Францію. Така нагода дозволить запровадити новий формат зустрічей з письменниками, твори яких були нещодавно перекладені на українську мову, з письменниками, які користуються неабиякою популярністю у Франції, а також посилити співробітництво між сферами видавництва двох країн.

Окрім традиційних публічних зустрічей з авторами, програма включає в себе круглий стіл на тему «література та кордони», учасниками якого стануть Міріам Аніссімов та Жорж Ніва разом з такими українськими авторами, як Сергій Жадан та Тарас Прохасько. Міріам Аніссімов, в якості автора біографій Ромена Гарі та Василія Гроссмана, розкаже про їхнє життя, в той час, як Жан-Ів Герен розповість про постать Альбера Камю. До того ж, значна увага буде привернута до сучасної французької літератури. Під час «Книжкового Арсеналу» буде також вручена Премія ім. Григорія Сковороди за найкращий переклад з французької мови на українську.

Серед гостей: П’єр Ассулін, Патрісія Рєзніков, Жерар де Кортанз, Давід Фоенкінос, Ален Гіймоль, Сільвен Тессон, Ерік Нолло, Юго Прадель...

Програма заходів 9 квітня

Програма заходів 10 квітня

Програма заходів 11 квітня

Програма заходів 12 квітня

Ніч Книжкового Арсеналу 12 квітня

Програма заходів 13 квітня