Сучасний балет "Переміщення/Motion"

24.01.2017

9 та 10 лютого о 19.00
Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3

КУПИТИ КВИТКИ НА 9 ЛЮТОГО / 10 ЛЮТОГО


Сцена — чистий аркуш. Квадрат 8 на 8 метрів. Як порожній екран, на якому змінюються кадри з фільму. Простір танцю, місце для креативу та хореографії, де 13 виконавців напишуть свою власну історію, яка не залишить осторонь нікого з глядачів.

Граючи виставу у межах цього квадрату та поза ним, надихаючись переходами між відео і танцем, Браїм працює над створенням ігрового простору, поєднуючи енергію брейк-дансу та властивої йому ліричності. Таким чином, іде процес творення безпосередньо під час гри.

Сюжетна лінія цієї вистави базується на принципах кінематографічного монтажу та використанні цифрових технологій, а створенні образі, що розкривають танець хіп-хоп світові через незвичні для нього медіа.
За одну годину актори створять свій «власний фільм» і покажуть його глядачам використовуючи сучасні технології та, звісно, свою майстерність.

хореографія та постановка | Браїм Бушелагем
виконавці | Антон Юдін (Bboy Kinder), Михайло Курлов (Bboy Minik), Денис Семенихін (Bboy Gimnast), Тарас Булка (Bboy Bulka), Катерина Павленко (Bgirl Kate), Сергій Прокопенко (Bboy UzeeRock), Вікторія Ле (Bgirl Kim), Олексій Булгаков (Bboy Robin), Гліб Доценко (Bboy Gleb), Андрій Курносов (Bboy Intact), Рамін Ахундов (Bboy Ramin), Денис  Лукашук (Bboy Den) і Браїм Бушелагем (Bboy Brams)
музика | r.roo (My ragged, Time after time, Monsoon, listen to my voice, Plunge into the world, Go ahead, Otkrovenie)
додатковий музичний супровід I Apparat (Useless), Ölafur Arnalds (fyrsta), Isthme et Icefield (samdhya diaphane), Ludovico Einaudi (Eros)
міксування та звук I Нікола де Зорзі
створення відео | Mr Nuage (Стефан Клу) разом з Жаном Лєгар
управління відео I Адріен Осдез
світло | Філіп Шамбіо
продакшн | Компанія Zahrbat
ко-продакшн | Французький інститут в Україні, Київський національний академічний театр оперети
за підтримки | Єврорегіональної метрополії м. Ліль (MEL) та Французького інституту м. Париж, міста Рубе, регіону Haut de France та Департаменту культури Нор-Па-де-Кале м. Пакарді
у партнерстві з | Культурним центром Міністерства внутрішніх справ (Київ, Україна)


Тривалість | 1 год. 15 хв.

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema