Кіноклуб у листопаді: місяць документального кіно

21.10.2016

Подія, яку не можна пропустити. Місяць документального кіно 2016 року покаже найкращі документальні творіння. На вас чекають два чудових фільми : вони дають змогу побачити роздуми та освітлюють дві різних теми,  що показані у зразковий спосіб.
 
7 листопада о 21.00
"За Ларзак! "
Крістіан Руо, 2010, 120 хв., з російськими субтитрами 
 
 
 
СИНОПСИС:
"Ми обираємо Ларзак, це край, обділений природою"
Марізет, Крістіан, П'єр, Леон, Жозе - деякі з дивних і зворушливих акторів, що беруть участь у неймовірній боротьбі селян Ларзака проти держави, в нещадній битві слабкого проти сильного за свої землі. Боротьба рішуча і радісна, але іноді напружена та небезпечна. 
Все починається в 1971 році, коли уряд в особі Міністра оборони Мішеля Дебре оголошує про те, що військовий табір Ларзака повинен розширюватися. Гнів селян поширюється як лісова пожежа, вони мобілізують свої сили і дають клятву не поступатися своїми землями. У щоденних сутичках з військовими і поліцією, вони проявляють всю свою багату фантазію, щоб їхні голоси були почуті .
Незабаром сотні комітетів Ларзак будуть народжуватися по всій Франції ... Десять років опору, колективного розуму і солідарності, які приведуть їх до перемоги.
Ларзака живіший за всіх живих!
 
 
 
14 листопада о 19.00
"На березі світу"
Клаус Дрексель, 2013, 98 хв., з українськими субтитрами
 
 
 
СИНОПСИС:
Настає ніч. Париж, який ми звикли бачити на листівках, повільно згасає і поступається тим, хто в ньому живе: Джені, Венсеклас, Крістін, Паскаль та інші. Крізь тринадцять центральних фігур, Au bord du monde зображує або, вірніше, фотографує головних дійових осіб в Парижі, який вже згас, потемнів, виявляючи разючий контраст між тінями і блискучими рамками та блукаючими тінями у цьому театрі під відкритим небом.