ITALIA FESTIVAL BAROCCO у Києві, Одесі, Львові, Мінську та на Сицилії

29.09.2015

ITALIA FESTIVAL BAROCCO

Київ • Одеса • Львів • Мінськ • Сицилія
22.09 – 16.10.2015
 
Посольство Італії та Італійський інститут культури в Україні, у співробітництві з Міністерством культури України та Одеською міською радою, представлять Другий фестиваль італійського музичного бароко “Italia Festival Barocco”.
Цей італійсько-український проект започаткований з великим успіхом у 2014 році з нагоди Головування Італії в Раді Європейського союзу.
 
Численні концерти, майстер-класи та конференції пройдуть в рамках фестивалю. Детальний розклад на сайті www.iickiev.esteri.it
 
Унікальний концерт  буде представлений київській публіці 6 жовтня о 19 годині у Національній Філармонії України.
Талановита французька співачка Мелані ГАЛУ у супроводі ансамблю «Academia Bizantina» під керівництвом великого Оттавіо ДАНТОНЕ, виконає найкращі барокові твори.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema