Запис на вступний тест до ESIT – 2017

27.01.2017

У 2017 році Французький інститут в Україні та Альянс франсез міста Харків вчергове надають можливість пройти в Україні вступне тестування для зарахування на курс магістратури з професійного письмового літературного, економічного та технічного перекладу Вищої школи усного та письмового перекладу ESIT.
ESIT є одним з найвизначніших вищих навчальних закладів, які готують висококваліфікованих перекладачів для синхронного перекладу, а також спеціалізованих перекладачів, що користуються попитом у всьому світі. Річна вартість навчання у даному закладі, який є одним з підрозділів паризького університету Нова Сорбонна – Париж 3, становить від 600 до 900 євро в залежності від обраного напрямку навчання.
Зарахування до ESIT відбувається за підсумками іспиту. Hа момент вступу абітурієнти повинні мати диплом рівня Licence (або еквівалентного рівня) і володіти 3-ма мовами, включаючи рідну мову: мовою A (рідна мова) + B та C (2 робочі іноземні мови). Мови, що пропонуються до вивчення : німецька, англійська, арабська, китайська, іспанська, французька, італійська, японська, португальська та російська. Французька мова повинна в обов’язковому порядку бути мовою A або B. Англійська мова повинна бути мовою A, B або C, за винятком комбінації «французька-німецька-російська».


Студенти, яких цікавить освіта у даному навчальному закладі, повинні:
•    Зарєеструватися на сайті ESIT до 5 березня 2017 р.
•    Скласти вступний іспит у п’ятницю, 31 березня 2017 р.
→ у місті Києві, у Французькому інституті
→ або у місті Харкові, в Альянс франсез


Для отримання детальнішої інформації:
•    Сайт ESIT
•    Брошура ESIT
•    Брошура «Магістратура письмового перекладу»
•    Інструкція щодо складання вступного іспиту