Французька готельної та ресторанної справи

02.03.2015

Запис: 2 до 13 березня 2015 року

Заняття: з 16 березня до 26 квітня 2015 року
 
Кількість годин у модулі: 28 години (16 год. теорії і 12 год. практики та спостережень на місці)
Тривалість: 7 тижнів
Кількість годин на тиждень: двічі на тиждень по 2 год. 
Цільова аудиторія: Теперішній або майбутній персонал готелів і ресторанів, який знаходиться у безпосередньому контакті із франкомовними клієнтами.
Рівень: Початківці (після 84 год. навчання французької мови, здобутий рівень А1).
 
МЕТА: Навчити учнів розмовляти французькою в повсякденних ситуаціях професій, що задіяні в готельній і ресторанній галузях. Обговорити основну концепцію якості обслуговування в готельно-ресторанній справі.
 
ПРОГРАМА: Через життя готелю-ресторану, учні знайомляться, як правильно приймати клієнтів та надавати послуги: резервація, приїзд, претензії, від’їзд. Вивчення та аналіз конкретних ситуацій і участь в них.
 
МЕТОДОЛОГІЯ: Теоретичне вивчення (схвалена методика французької готельно-ресторанної справи) і практика в конкретних ситуаціях. Таким чином, слухачі курсу зможуть ознайомитись з задачами готельно-ресторанної справи і розвивати свої навички володіння французькою мовою в реальних професійних ситуаціях.
 
УЧБОВИЙ МАТЕРІАЛ: Французька готельної і ресторанної справи для початківців
 

Адміністрація курсів працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00.

Контактні телефони: 486-92-33 // 486-48-32 // (096) 472-27-44

Електронна адреса: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema