Французька мова готельної та ресторанної справи

16.01.2013

Курс готельної та ресторанної справи. Ви полюбите французьку мову!

img1

Кількість годин у модулі: 42 години

Тривалість: 14 тижнів

Кількість годин на тиждень: двічі на тиждень по 1 год.30хв., СР о 16.15 та СБ о 11.00

Цільова аудиторія: всі бажаючі (студенти та дорослі)

Рівень: здобутий рівень А2

Мета: Практика французької мови через ознайомлення з важливою складовою французької культури: кулінарія та професійні сфери пов’язані з нею. Здобуття спеціальних знань у сфері готельної та ресторанної справи, ознайомлення з практичним досвідом розвитку данної сфери у Києві (зустрічі з персоналом закладів, практичні заняття на кухнях ресторанів-партнерів).

Програма: Французький підручник з готельної та ресторанної справи Hôtellerie-Restauration.com  допоможе розвитку навичок спілкування французькою мовою у типових ситуаціях, пов’язаних з професійною діяльністю у готельно-ресторанній сфері. Курс дає можливість практичного застосування здобутих знань під керівництвом французьких спеціалістів.  Даний курс становить собою перший етап у підготовці до отримання Сертифікату володіння французькою мовою, що використовується у сфері туризму та готельної справи Торгово-промислової палати Парижу.

Підручник: Hôtellerie-Restauration.com, автентичні документи

Практика: партнери зі сфери готельної та ресторанної справи (ресторан «Très français», «Вернісаж» та готель«Opéra»)

Якщо це вас цікавить – закочуйте рукава та приєднуйтесь не зволікаючи!!

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema