Елітні вузи світу проведуть вікенд 11–12 жовтня в Києві

06.10.2014

11 і 12 жовтня у столичному готелі Fairmont відбудеться VII спеціалізована виставка «ОСВІТНІЙ WEEKEND. Елітні вузи світу»: провідна українська освітня агенція DEC education збере понад 60 навчальних закладів і надасть багато корисної інформації старшокласникам, студентам, батькам і молодим фахівцям. 
 
Вхід на виставку є безкоштовним, після реєстрації на офіційному сайті.
 
Протягом двох днів відвідувачі зможуть отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять: про вибір університету, умови вступу, навчання, проживання, кошти і видатки, стипендії, кар’єрні перспективи тощо.
 
Одразу на вході гостей вітатиме консультаційний центр DEC education, в якому кожного відвідувача експерти агенції швидко зорієнтують серед учасників виставки і підкажуть, до представника якого навчального закладу краще звернутися. Крім того, тут можна буде отримати консультацію загального характеру і запитати порівняльні характеристики вишів чи шкіл, які становлять інтерес.
 
Напередодні виставки, 10 жовтня, відбудеться VIP-прийом у готелі «Опера», у якому візьмуть участь представники 10 престижних університетів і підготовчих центрів Великобританії, Європи й Америки, а також провідні експерти з вищої освіти DEC education. Аудиторія заходу — сім’ї, що планують довготермінове навчання за кордоном та бажають отримати детальну консультацію під персональні потреби. При попередній реєстрації на прийом відвідувач має залишити запит на програми, що становлять інтерес, а безпосередньо на заході для нього вже будуть готові індивідуальні пропозиції.
 
Презентуючи можливості отримання вищої освіти за кордоном, виставка слугуватиме одночасно і форумом — зручним майданчиком, де колишні і майбутні студенти, батьки і представники навчальних закладів зможуть обмінятися знаннями, враженнями, думками та досвідом.
EKEND. Елітні вузи світу»: провідна українська освітня агенція DEC education збере понад 60 навчальних закладів і надасть багато корисної інформації старшокласникам, студентам, батькам і молодим фахівцям.