Елітні вузи світу проведуть вікенд 11–12 жовтня в Києві

06.10.2014

11 і 12 жовтня у столичному готелі Fairmont відбудеться VII спеціалізована виставка «ОСВІТНІЙ WEEKEND. Елітні вузи світу»: провідна українська освітня агенція DEC education збере понад 60 навчальних закладів і надасть багато корисної інформації старшокласникам, студентам, батькам і молодим фахівцям. 
 
Вхід на виставку є безкоштовним, після реєстрації на офіційному сайті.
 
Протягом двох днів відвідувачі зможуть отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять: про вибір університету, умови вступу, навчання, проживання, кошти і видатки, стипендії, кар’єрні перспективи тощо.
 
Одразу на вході гостей вітатиме консультаційний центр DEC education, в якому кожного відвідувача експерти агенції швидко зорієнтують серед учасників виставки і підкажуть, до представника якого навчального закладу краще звернутися. Крім того, тут можна буде отримати консультацію загального характеру і запитати порівняльні характеристики вишів чи шкіл, які становлять інтерес.
 
Напередодні виставки, 10 жовтня, відбудеться VIP-прийом у готелі «Опера», у якому візьмуть участь представники 10 престижних університетів і підготовчих центрів Великобританії, Європи й Америки, а також провідні експерти з вищої освіти DEC education. Аудиторія заходу — сім’ї, що планують довготермінове навчання за кордоном та бажають отримати детальну консультацію під персональні потреби. При попередній реєстрації на прийом відвідувач має залишити запит на програми, що становлять інтерес, а безпосередньо на заході для нього вже будуть готові індивідуальні пропозиції.
 
Презентуючи можливості отримання вищої освіти за кордоном, виставка слугуватиме одночасно і форумом — зручним майданчиком, де колишні і майбутні студенти, батьки і представники навчальних закладів зможуть обмінятися знаннями, враженнями, думками та досвідом.
EKEND. Елітні вузи світу»: провідна українська освітня агенція DEC education збере понад 60 навчальних закладів і надасть багато корисної інформації старшокласникам, студентам, батькам і молодим фахівцям. 
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema