КВІТЕНЬ : ЗАПИС НА КУРСИ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

14.04.2018

З 2 ПО 14 КВІТНЯ ТРИВАЄ КАМПАНІЯ ЗАПИСУ НА КУРСИ

 
Французька весна в квітні? Нова робота у франкомовному середовищі в травні? Міжнародні іспити DELF / DALF у червні? Відпочинок у Франції протягом літа? Обмін між університетами у вересні? Або просто непереборне бажання вчитися? 
 
Досить чекати! З 2 квітня приходьте і реєструйтесь на наші курси французької мови. Заняття триватимуть з 16 квітня по 30 червня.Незалежно від того, чи ви інтроверт чи екстраверт, жайворонок або сова, любитель літератури або фанат граматики, початківець чи справжній експерт, якщо вам від 6 до 99 років, знайдіть той курс, який вам підходить. Ознайомтесь з нашими  пропозиціями  та зв’язуйтеся з нами!
 
У програмі квітня: курси загальної французької (A1-C1), курси для дітей “Клуб принців та принцес”, курси з граматики, курс з франкомовної літератури, курс ділової французької, індивідуальні курси або для занять у тандемі та курси для підприємств.
 

Для будь-якої додаткової інформації зв’яжіться з секретаріатом курсів :

  • телефони : +38 (044) 486 92 33, +38 (044) 486 48 32, +38 (096) 472 27 44
  • електронна поштаcours_de_francais@ifu.kiev.ua

Години роботи: з понеділка по п’ятницю, з 10 до 19 години.

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema