Види курсів Для дорослих

Загальна французька

star Всі рівні
Дорослі

clock 36 годин / 9 тижнів, 6 тижнів, 2 тижні

Курс для досягнення своїх бажань і/або задовільнення потреби  говорити французькою швидко за допомогою дієвого методу навчання, в якому спілкування та симуляція практичних ситуацій є пріоритетними.

 

Курси підготовки до іспитів DELF
Курси підготовки до іспитів DALF C1

star Рівні B1-B2
Дорослі

clock 30 годин/ 7,5 тижнів

Ефективна та якісна підготовка, яка дає можливість ознайомитися з принципами іспиту (формат, процес проходження іспиту та завдань тощо), тренування в набутті 4 навичок шляхом використання найкращих стратегій для досягнення успіху в отриманні визнаного в усьому світі диплому з французької мови .

Фокус на фонетику

star Будь-який вік / всі рівні

Викладання теорії та практика в мовній лабораторії, щоб напрацювати вимову, як у носія мови.

Я любив тебе, я люблю тебе, я тебе любитиму – Курс граматики

star Рівень B1
Дорослі

clock 27 годин / 9 тижнів

Спеціалізований курс аби знайти всі відповіді на запитання, що виникли у слухачів щодо граматики, а також заповненити пробіли і переконатися, що граматика є справжнім джерелом задоволення.

Французька засобами театру для дорослих

star Дорослі починаючи з рівня B1

clock 42 години / 14 тижнів 

Курс, протягом якого учасники знайомляться з французькими драматичними текстами, тренуються виступати публічно, розвивають впевненість у собі і пам'ять. І все проходить дружній позитивній атмосфері постановки французької вистави.

Курс Ділова французька

star Починаючи з рівня  B1
Дорослі

clock 27 годин/ 9 тижнів

Знайти роботу і успішно працювати в світі французького бізнесу завдяки курсу, який роз’яснює ключові питання економіки і дозволяє оволодіти професійним спілкуванням французькою.