Види курсів Для дорослих

Загальна французька

star Всі рівні

clock 30 годин / 7,5 тижнів, 5 тижнів, 3 тижні

star Тарифи і календар

Курс для досягнення своїх бажань і/або задовільнення потреби  говорити французькою швидко за допомогою дієвого методу навчання, в якому спілкування та симуляція практичних ситуацій є пріоритетними.

 

Курси підготовки до іспитів DELF B2
Курси підготовки до іспитів DALF C1

star Рівні B2-C1

clock 30 годин/ 7,5 тижнів

star Тарифи і календар

Ефективна та якісна підготовка, яка дає можливість ознайомитися з принципами іспиту (формат, процес проходження іспиту та завдань тощо), тренування в набутті 4 навичок шляхом використання найкращих стратегій для досягнення успіху в отриманні визнаного в усьому світі диплому з французької мови .

Фонетична корекція

star Починаючи з рівня A1.2 

clock 12 годин / 8 тижнів

star Тарифи і календар

Викладання теорії та практика в мовній лабораторії, щоб напрацювати вимову, як у носія мови.

Курс з граматики

star Рівень B1

clock 22,5 годин / 8 тижнів

star Тарифи і календар

Спеціалізований курс аби знайти всі відповіді на запитання, що виникли у слухачів щодо граматики, а також заповненити пробіли і переконатися, що граматика є справжнім джерелом задоволення.

Французька засобами театру для дорослих

star Починаючи з рівня B1

clock 42 години / 14 тижнів 

star Тарифи і календар

Курс, протягом якого учасники знайомляться з французькими драматичними текстами, тренуються виступати публічно, розвивають впевненість у собі і пам'ять. І все проходить дружній позитивній атмосфері постановки французької вистави.

Курс Ділова французька

star Починаючи з рівня  B1

clock 22,5 годин/ 8 тижнів

star Тарифи і календар

Знайти роботу і успішно працювати в світі французького бізнесу завдяки курсу, який роз’яснює ключові питання економіки і дозволяє оволодіти професійним спілкуванням французькою.

Французька пісня

star Починаючи з рівня  A2.3

clock 12 годин/ 8 тижнів

star Тарифи і календар

Курс Французька мова для підприємств для тих, хто шукає роботу у франкомовній компанії. Про програму: знати мову компанії, знати, як спілкуватися (по електронній пошті, по телефону, під час зустрічі) та навчитися представляти себе (резюме, супровідний лист, співбесіди).