Види курсів Для дорослих

Загальна французька

star Всі рівні

clock 30 годин / 7,5 тижнів, 5 тижнів

star Тарифи і календар

Курс для досягнення своїх бажань і/або задовільнення потреби  говорити французькою швидко за допомогою дієвого методу навчання, в якому спілкування та симуляція практичних ситуацій є пріоритетними.

 

Літні курси для підлітків

star Рівень : А1-А2 В1-B2

clock 12 годин, 1,5 годин двічі на тиждень

star Тарифи і календар

З кожним днем все тепліше, закінчується школа, - саме час для літніх курсів! У програмі: мовні ательє, ігри, дискусійні клуби та французька культура.

Курси підготовки до іспитів DELF B2
Курси підготовки до іспитів DALF C1

star Рівні B2-C1

clock 30 годин/ 7,5 тижнів

star Тарифи і календар

Ефективна та якісна підготовка, яка дає можливість ознайомитися з принципами іспиту (формат, процес проходження іспиту та завдань тощо), тренування в набутті 4 навичок шляхом використання найкращих стратегій для досягнення успіху в отриманні визнаного в усьому світі диплому з французької мови .

Курс з граматики

star Рівень B1, В2

clock 22,5 годин / 8 тижнів

star Тарифи і календар

Спеціалізований курс аби знайти всі відповіді на запитання, що виникли у слухачів щодо граматики, а також заповненити пробіли і переконатися, що граматика є справжнім джерелом задоволення.

Французька засобами театру для дорослих

star Починаючи з рівня B1

clock 22,5 години / 15 тижнів 

star Тарифи і календар

Курс, протягом якого учасники знайомляться з французькими драматичними текстами, тренуються виступати публічно, розвивають впевненість у собі і пам'ять. І все проходить дружній позитивній атмосфері постановки французької вистави.

Курс Ділова французька

star Починаючи з рівня  B1

clock 22,5 годин/ 8 тижнів

star Тарифи і календар

Знайти роботу і успішно працювати в світі французького бізнесу завдяки курсу, який роз’яснює ключові питання економіки і дозволяє оволодіти професійним спілкуванням французькою.