Курси російської мови для франкомовних слухачів

07.10.2014

Французький інститут в Україні пропонує курси російської мови для франкомовних слухачів початкового, середнього та просунотого рівнів. 
 
Викладає курс франкомовний викладач російської мови; заняття мають на меті навчити або вдосконалити знання російської мови. Спираючись на автентичні матеріали та підручники та використовуючи комунікативну методику вивчення мови, слухачі швидко засвоюють граматичні, лексичні, фонетичні та орфографічні навички. 
 
Курси поділяються на модулі по 42 години протягом 14 тижнів, заняття проходять двічі на тиждень по півтори години.
Вартість модуля: 4 900 грн
 
Початковий рівень: вівторок/четвер з 11:30 до 13:00
Середній рівень: вісторок/четвер з 9:45 до 11:15 
 
Зв'язатись з бюол курсів можна за телефонами: +38 (044) 486 92 33, 486 48 32 ou 096 472 27 44 oабо за електронною адресою cours_de_français@ifu.kiev.ua
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema