КІНОКЛУБ ФРАНЦУЗЬКОГО ІНСТИТУТУ У ЖОВТНІ

01.10.2015

ФРАНЦУЗЬКИЙ ІНСТИТУТ В УКРАЇНІ ПРЕДСТАВЛЯЄ КІНОКЛУБ

МІСЯЦЬ АНІМАЦІЙНОГО КІНО

Щопонеділка о 19.00 год.
 
У кінотеатрі Київ
вул. Велика Васильківська, 19
Вхід: 30 грн.
 
З нагоди свята анімаційного кіно, Французький інститут в Україні пропонує до вашої уваги вибірку з трьох мультфільмів.
Три оповідання, три світи, три долі... Приходьте відкрити для себе гаму яскравих персонажів, які неодмінно сподобаються як дорослим, так і зовсім маленьким глядачам!
 
05/10
 
Жан з Місяця
Стефан Шеш, Сара Клара Вебер
Мультфільм / Франція/ 2011 /  95’
З українськими субтитрами
 
Жан з Місяця занудився вдома і вирішив відвідати Землю. Одного дня він зачепився за хвіст комети і долетів до нас. Президент Всесвіту, переконаний, що на Землю прилетів загарбник, - переслідує його. Жан з Місяця тікає від переслідувачів за допомогою дітей та нових друзів. 
 
Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=K8zNgPwGTD8
 
12/10
Казки на ніч
Мішель Осло
Мультфільм / Франція / 2010 / 84’
З українськими субтитрами
 
Щовечора дівчинка, хлопчик та старий технік збираються у маленькому кінозалі, який виглядає покинутим, але разом із тим, сповненим дивами. Троє друзів вигадують, занотовують, малюють, перевдягаються. А також вони грають історії, що їм до вподоби у чарівну ніч, коли все можливе.
 
Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=wljS8MFiqEw
 
19/10
Всесвітній потоп (Пророцтва жабок)
Жак-Ремі Жірер
Мільтфільм / Франція / 2003 / 90’
З українськими субтитрами
 
Жабки зібралися разом і побачили, що наближається велика катастрофа. Йтиме дощ протягом 40 днів і 40 ночей. Вони повідомоли цю тривожну новину Фердинандові, його дружині Жюльєтті та їхньому синову Тому, які потому зібрали всіх тварин країни. 
Потоп настав, на диво будинок сім’ї вистояв. І поплив по океану води. 
 
Трейлер: http://www.youtube.com/watch?v=pYBPhnliGPI
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema