Кіноклуб Французького інституту у листопаді

30.10.2015

Листопад - місяць документального кіно !
Протягом місяця документального кіно Французький інститут в Україні покаже вам деякі з найкращих документальних стрічок в рамках традиційного кіноклубу.
Суспільство, виховання, культура... Відкладіть ненадовго художнє кіно, занурьтесь у реальність!
 
Щопонеділка о 19 год.
кінотеатр КИЇВ / вул. Велика Васильківська, 19
вхід: 30 грн
 
09/11
Як я зненавидів математику
Реж. Олів`є Пейон
Документальний / Франція / 2013 / 103’
З російськими субтитрами
Як математика почала потерпати від такого невдоволення в той час, коли вона править світом?
Крізь подорож чотирьма сторонами світу з великими математиками, цей фільм розповідає, як математика змінила наш світ на краще...і іноді на гірше. 
 
16/11
Одеса...Одеса!
Реж. Міхаль Боганім
Документальний / Франція / 2004 / 102’
З українськими субтитрами
Вони виїхали до Ізраїлю чи до Нью-Йорка, але їхнє рідне місто - на півночі Чорного моря, Одеса. Від порожніх пильних вулиць і до сучасної залюдненої набережної, інтимний портрет того, що робить це місто більше, ніж просто містом: його коріння. Меланхолічні і світлі спогади про одеських євреїв. 
 
23/11
Діва Марія, копти і я
Реж. Намір Абдель Масех
Документальний / Франція / 2011/ 91’
З російськими субтитрами
Намір їде до Єгипту, рідної країни, знімати фільм про появу Діви у спільноті коптських християн. Як говорить його мати: «Є люди, що бачать, а є такі, що не бачать. Напевно у цьому всьому є послання». Незабаром розслідування стає приводом, щоб побачити його родину та щоб залучити все село у неймовірну постановку
 
30/11
У наших руках
Реж. Маріана Отеро
Документальний / Франція / 2010/88’
З українськими субтитрами
Щоб зберегти свої робочі місця, жінки вирішують взяти владу заводу по виробництву білизни у свої руки, створивши кооператив. Завдяки випробуванням та першим успіхам, вони, щасливі й задоволені, відкривають силу колективу, солідарності та нової свободи.

 

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema