Кіноклуб просто неба

07.09.2016

Кінопокази про життя та кохання просто неба на подвір’ї Французького інституту
 
 
12.09 о 20.00 / вул. Гончара, 84, двір ФІУ
“Дівчина 14 липня” / 2012/ Антонін Перетяжко / 88 хв., рос. субтитри
СИНОПСИС:
Гектор, який зустрів Трюкет у Луврі 14 липня, думає тільки  про одне: спокусити цю дівчину, в яку він безмежно закоханий. 
В нього є для цього цілі літні канікули! І найкращий спосіб – відвезти її до моря. Його друг Патор не може цьому противитися, тим більше, якщо Трюкер поїде зі своєю подружкою Шарлоттою...
Вони відправляються до моря по сільським дорогам, але в самий розпал канікул із-за економічної кризи уряд вирішує скоротити канікули на місяць.
 
 
19.09 о 20.00 / вул. Гончара, 84, двір ФІУ
“Шербурзькі парасольки” / 1963 / Жак Демі / 91 хв., рос. субтитри
СИНОПСИС:
Женев'єв Емері, мати якої має крамничку парасольок, кохає молодого автомеханіка Ґі Фуше. Коли Ґі зараховують до армії, Женев'єв віддається йому до виїзду та вагітніє. Її мати вимагає, щоб вона  одружилась із заможним продавцем діамантів. Декілька років пізніше, під ніч Різдва, минуле випливає...
Золота гілка на Канському Фестивалі (1964):
« Чудовий фільм, який приваблює й принаджує. Лише треба насолоджуватися! » Le Monde
« Ніжна, захоплююча, трошки сумна історія, яка викликає досконалу гармонію. » Télérama
 
 
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema