Кіноклуб у грудні: НАЙКРАЩЕ

27.11.2015

ФРАНЦУЗЬКИЙ ІНСТИТУТ В УКРАЇНІ ПРЕДСТАВЛЯЄ КІНОКЛУБ
НАЙКРАЩЕ ЗА ОСТАННІЙ РІК
 
Проживіть ще раз найбільш вдалі покази нашого кіноклубу!
Наприкінці 2015 року приходьте передивитися найкращі моменти нашого кіноклубу та відкрити для себе чотири повнометражні стрічки, які зібрали найбільшу кількість глядачів року, що майже закінчився! 
 
Щопонеділка о 19 год.
У кінетеатрі КИЇВ / вул. Велика Васильківська, 19
Вхід: 30 грн.
Фільми мовою оригіналу з українськими чи російськими субтитрами
 
07 грудня о 19.00
Будинок радіо
Реж. Ніколя Філібер
Документальний / Франція / 2013 / 100’
З українськими субтитрами
Занурення в саме серце Радіо Франс, де відкривається те, що зазвичай проходить повз очі: загадки та закулісна кухня медія, навіть основа якого, звук, залишається невидимим. Від режисера кінобестселлера «Бути та мати»
 
 
14 грудня о 19.00
Ая з Йопугону
Реж. Маргеріт Абуе, Клеман Убрері
Анімація / Франція / 2013 / 84’
З українськими субтитрами 
Кінець 70- років, Берег Слонової кістки, Йопугон – один із кварталів Абіджана. Саме там живе 19-тирічна Ая, серйозна дівчина, якій більше подобається вчитися вдома, ніж гуляти з подружками. Ая проводить свої дні у школі, родині та з двома найкращиим подругами: Аджуа та Бінту, які тільки й думають, що про вечірні походеньки деінде. 
Справи стали йти гірше, коли Аджуа непердбачувано завагітніла. Що робити?
 
 
21 грудня о 19.00
Жити одним коханням
Реж. Ізабель Чайка
За участю  Піо Марме, Анаїс Демустьє, Лоран Пуатрено
Драма / Франція / 2010 / 90’
З російськимим субтитрами
Жюлі Батай, 23 роки, має диплом ВАС +5, підпрацьовує і більше так не може жити. Вона шукає постійну роботу. Під час співбесіди на роботу вона стикається з Беном, який живе сьогоднішнім днем, підробляючи кур’єром, або займаючись дрібним шахрайством. Хлопець їй пропонує провести літо з ним на Півдні. Жюлі спочатку відмовляється, а потім раптом кидає все та їде до нього.
 
 
28 грудня о 19.00
Весілля у Мендосі
Реж. Едуар Делюк
Комедія / Франція / 2013 / 94’
З російськими субтитрами
Два брати приїхали до Аргентини на весілля свого кузена, у Мендос, місто на заході країни. Для них це - справжня велика пригода, така, про яку вони давно мріяли...Але по прибуттю до Буенос-Айреса Антуану зовсім не добре, так, ніби його недавно залишила дружина. Маркус впевнений, що поздка на весілля кузена – поверне його брата до рівноваги. Він йому запропонує велику гру. Вночі в столиці під світлом місяця, вони зустрічають на своєму шляху ресепсіоніста-провидця, божествену красу, каміння, що приносить щастя...По дорозі на весілля, проходячи все більше і більше насичених етапів житті, два брати віднаходять один одного.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema