Французький інститут бажає всім веселих свят !

26.12.2018

Адміністрація Французького інституту в Україні та Курси французької мови будуть зачинені з суботи 29 грудня 2018 року у зв’язку з зимовими святами.

Медіатека ФІУ буде зачинена з неділі 30 грудня 2018 року.

Всі відділи ФІУ розпочинають роботу з середи 9 січня 2019 року.

Запис на інтенсивні курси французької мови відбудеться з понеділка 10 січня до п’ятниці 18 січня 2019. Вчіть французьку на головних курсах французької мови!

Всім веселих свят!
Команда Французького інституту

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema