Попередній запис на курси в ритмі інтенсиву з 21 січня 2019 року

11.12.2018

Відкрито попередній запис на курси 2019 року. Групи усіх рівнів в ритмі інтенсиву почнуть роботу з 21 січня (запис з 14 до 18 січня). Групи у ритмі напів-інтенсиву або супер-інтенсиву - з 18 лютого (запис з 4 до 15 лютого).

Будь ласка, скористайтесь кнопкою нижче та залиште ваш номер телефону, електронну адресу та інформацію про курс, в якому ви зацікавлені.

Ми зв’яжемося з вами, ознайомимо з розкладом та підберемо групу зі зручним графіком занять чи, у разі потреби, запросимо на тестування.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema