Запис на курси французької мови: березневий напівінтенсив

calendar 2 березня — 20 березня
adress вул. О. Гончара 84

Найближчий запис на курси проходитиме з 9 березня до 20 березня 2020 року. Заняття нової сесії стартуватимуть 23-го березня. Ця сесія курсу загальної французької для всіх рівнів буде проходити в ритмі напівінтенсиву. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень по 2 години.

Також проводитиметься набір в :

  • групи підготовки до іспитів DELF B2 та DALF C1 ;
  • групу "Фонетична корекція" ;
  • ательє "Літературні посиденьки" ;
  • ательє "Французька через пісню" з Сержем Опацьким .

Вже зараз ви можете залишити запит на навчання. Витратіть на це хвилину і ми нагадаємо про ваші плани в потрібний момент для резерву місця в групі. Будь ласка, скористайтесь кнопкою нижче та вкажіть свої контактні данні та інформацію про курс, в якому ви зацікавлені.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema