Попередній запис на вересневу сесію

calendar 4 Juillet — 1 Septembre
adress 84, rue O. Honchara

Триває час відпусток, канікул та подорожей. Але вже зараз ви можете залишити запит на навчання на курсах у вересні. Витратіть на це хвилину і ми нагадаємо про ваші плани в потрібний момент щоб зарезервувати вам місце в групі.

Традиційно на початку осені ми пропонуємо найбільший вибір форматів навчання. А саме: загальна французька у напівінтенсивному та інтенсивному ритмі, клуб для дітей 6-8 років «Принци та Принцеси», французька для дітей та підлітків 9-15 років. Для любителів театру та акторської гри ми набиратимемо групи «Французька засобами театру» та «Французька засобами театру для дітей та підлітків» (від рівня А2). Також розпочнуть заняття групи «Фонетична корекція», «Курс граматики» (рівня В1 та В2), «Французька ділового спілкування» та групи підготовки до іспитів DELF B2 та DALF C1. Для іноземних студентів ми проводитимо заняття по вивченню української та російської мов як іноземних.

Заняття проходитимуть як в ранкові, так і вечірні години. Кампанія запису триватиме з 28 серпня до 6 вересня. Навчання розпочнеться з 9 вересня.

Будь ласка, скористайтесь кнопкою нижче та вкажіть свої контактні данні та інформацію про курс, в якому ви зацікавлені.