КІНО. КІНОКЛУБ: «КІНО ЖІНОЧОГО РОДУ» ПРОГРАМА 1

calendar 6 березня
clock 19:00
adress Кінотеатр Київ вул. Велика Васильківська, 19
З нагоди Міжнародного жіночого дня та Свята короткого метра в центрі уваги - твори молодих французьких кіномисткинь, представлені  у двох короткометражних програмах

ПРОГРАМА 1

«Дівчата», Аліса Дуар, 28 хв
Літо. Шарлотта працює на пункті пропуску на південному шосе та тренується для аматорського футбольного матчу, який організовує її сестра Нат.
 
«Життя та смерть славетного Григорія Юхимовича Распутіна», Селін Дево, 11 хв
На початку ХХ-го століття монах-мандрівник Распутін приїжджає до двору російських царів. Занедбаний і ганебний, чолов’яга все ж таки входить у центр імператорської родини. Це дуже не подобається деяким аристократам.
 
«Гарне личко», Емма Бенестан, 26 хв
Літо, південь. Кожного дня шістнадцятирічна Сара продає пончики з батьком на пляжах. Одного вечора вона зустрічається з Батистом...
 
«Окрім мовчання», Леа Фехнер, 14 хв
Відразу після арешту та ув'язнення свого чоловіка молода жінка, в горі та гніві одночасно, намагається триматися на плаву.
 
«Кінець дракона», Маріна Діабі, 26 хвилин
Три брати і сестри, які не мають багато спільного, збираються навколо своєї матері, що перебуває в комі, і якій залишилося жити лише кілька днів.
 
«Аїсса», Клеман Треан-Лаланн, 8 хв.
Аїссу оглядає лікар, який має визначити, чи вона повнолітня, а отже може бути депортована з французької території.
 

Купити квитки

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema