Дитячий клуб

Був собі клуб маленьких Принців та Принцес, які залюбки збиралися кожну суботу, щоб розповідати один одному казочки у грайливій атмосфері, щоб поринути у фантастичні світи... на французькій мові!
 
Французький інститут в Україні пропонує  клуб для дітей віком від 6 до 10 років у новому навчальному семестрі. Попереднє знання мови не вимагається. Але, увага, покваптеся: кількість місць обмежена!
 
Вік: 8 років
Тривалість клубу: 7 тижнів
Півтори години щосуботи
Максимальна кількість дітей у групі: 10
 
► Ціллю програми клубу є реалізація дітьми конкретного проекту (книги, анімаційного альбому, фільму, настільної гри, театральної п’єси або п’єси лялькового театру…).  Кожне заняття дає змогу діткам практикувати мовні навички в цікавій ігровій формі, розвиваючи допитливість, уяву, а також творчі здібності та креативність в жвавій та веселій атмосфері.
 
Всі матеріали надаються викладачем.
 
Французький інститут пропонує ознайомчу зустріч з батьками перед початком сесії клубу.

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema