Курс ділової французької мови

Кількість годин у модулі: 30 годин
Тривалість: 7.5 тижнів
Кількість годин на тиждень: двічі на тиждень по 2 год.
Цільова аудиторія: незалежні (В1.4- В2) користувачі, 6 які бажають використовувати французьку як робочу мову, працюючи у франкомовній країні або маючи зв'язки з франкомовними підприємствами.
 
МЕТА: Набуття навичок, необхідних для роботи у діловому світі франкомовного підприємства.
 
ПРОГРАМА:
 
Модуль ділової французької: знайомство з французькою економічною та комерційною мовою, зі світом французьких підприємств та ділових кіл. Володіння діловою мовленнєвою компетенцією (усне та писемне мовлення, знання економічних та підприємницьких реалій; правові норми ділового світу. Набуття операційних навичок (розуміння структури та створення ділових паперів, рахунків, звітів).
 
УЧБОВИЙ МАТЕРІАЛ: Підручник Affaires.com (модуль В2) та матеріали, розроблені Паризькою торгово-промисловою палатою.
 
Диплом про підтвердження знань: диплом з французькоі діловоі мови В2 (DFP AFFAIRES В2) та з французькоі діловоі мови С1 (DFP AFFAIRES C1).
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema