Курс ділової французької мови

Кількість годин у модулі: 30 годин
Тривалість: 7.5 тижнів
Кількість годин на тиждень: двічі на тиждень по 2 год.
Цільова аудиторія: незалежні (В1.4- В2) користувачі, 6 які бажають використовувати французьку як робочу мову, працюючи у франкомовній країні або маючи зв'язки з франкомовними підприємствами.
 
МЕТА: Набуття навичок, необхідних для роботи у діловому світі франкомовного підприємства.
 
ПРОГРАМА:
 
Модуль ділової французької: знайомство з французькою економічною та комерційною мовою, зі світом французьких підприємств та ділових кіл. Володіння діловою мовленнєвою компетенцією (усне та писемне мовлення, знання економічних та підприємницьких реалій; правові норми ділового світу. Набуття операційних навичок (розуміння структури та створення ділових паперів, рахунків, звітів).
 
УЧБОВИЙ МАТЕРІАЛ: Підручник Affaires.com (модуль В2) та матеріали, розроблені Паризькою торгово-промисловою палатою.
 
Диплом про підтвердження знань: диплом з французькоі діловоі мови В2 (DFP AFFAIRES В2) та з французькоі діловоі мови С1 (DFP AFFAIRES C1).
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema