Концерт гурту Rapsodie

КОНЦЕРТ ГУРТУ RAPSODIE

 

КИЇВ 12 КВІТНЯ О 20.00

Мала опера / вул. Дегтярівська, 5

 

КУПИТИ КВИТКИ

 

Після яскравого концерту у Львові в рамках «Французької весни 2015», «Rapsodie» вирушає у велике турне по Україні у 2016 році.

Свою назву гурт Rapsodie обрав не випадково. Рапсодія (Rhapsodie) в класичній музиці – це композиція у вільному стилі. Але, якщо взяти слово без літери «h», то «Rapsodie», це також і  особливо, суміш протилежностей: не тільки реп, не тільки класика, не тільки фанк або блюз. Воднчас все це поєднується в збалансовані водночас гармонійні композиції.

Музиканти гурту «Rapsodie» – піаніст, репер, ударник та басист – майстерно переступають через рамки та правила, у змісті та формі, вони пропронують музику на перетині репу і класики. Музика, яка користується все більшим успіхом, як у їхньому рідному місті Лілль, так і у Парижі (виступ перед концертом Наташи Сен-П’єр в Олімпії), Женеві на підмостках  «Чорного кота», у Зімбабве, у Палестині та у численних містах східної Європи... Виступи, а список міст і країн далеко не повний, проходять паралельно з майстер-класами у школах та лікарнях їхнього регіону, протягом яких вони діляться своїми музичними вміннями.

Приходьте послухати «Rapsodie» і ви будете здивовані якістю їхніх текстів та музичного виступу. Вони нагадують, що музика – універсальна і вища за відмінності.