ОДИНАДЦЯТЬ СВІТІВ ТА ЧОТИРИ ВІДЧУТТЯ

14 квітня – 15 травня
Київ / Галерея parfum büro
 
Знайомство з новим ароматом проходить за знайомими для всіх правилами. Подивившись на флакон, ми наносимо наносимо аромат на паперову смужку і підносимо її до обличчя, заплющуючи очі. 
 
Свідомі того, що аромат сопнукає до дії не лише нюх, команда Галереї parfum büro вирішали подумати над іншими способами пізнання запахів, використовуючи зір, слух та дотик. Два художники, поет та музикант відгукнулись на пропозицію галереї і запропонували інший підхід до ароматів, беручи за основу марки Olibère та Jacques Zolty. 
 
Результат вражає! Одинадцять кубів захоплюючої краси зроблені з неймовірною винахідливістю. Вони приваблюють і зацікавлюють, запрошують до чуттєвої та незабутньої подорожі... 
 
Автори інсталяції: Алевтина Кахідзе, Люсьєн Пігар де Губер, Міріам Драгіна
 
Складовою частиною інсталяції є аромати двох брендів високої парфумерії: 
Jacques Zolti, фотограф, відома модель 70-х, провів все життя, досліджуючи райські куточки світу.  Після багатьох років подорожей одне особливе місце заволоділо його серцем: маленький острів недалеко від французьких Антил – Сен-Бартелемі. Роки, що він провів у йьому раю, надихнули Жака Золті на створення лінії ароматів, що відображають природу острову та його стиль життя.
За брендом Olibere стоїть оригінальна концепція – вони перші провели зв'язок між ароматами та кіно. Автор Маржорі Олібер спочатку написала синопсис, заснований на основних темах бренду: кохання, подорожі та щаслива доля, а потім створила аромат і короткометражні фільми.