Кіно. Фестиваль допрем’єрних показів

Фестиваль допрем'єрний показів
6-9 квітня
кінотеатр "Київ"/ вул. Велика Васильківька, 19
 
«Французька весна» запрошує всіх в кіно! 
Традиційний "Фестиваль допрем’єрних показів" приготував спільно з Arthouse Traffic кілька свіжих кінострічок, що вперше будуть показані на українських екранах з 6 по 9 квітня у кінотеатрі «Київ» 
Драматичні та детективні комедії за участі Матьє Амальріка, Ізабель Юппер, Жиля Лелуша, Валерії Бруні-Тедескі, Ізабель Карре та інших талановитих французьких акторів. 
 
Отже, всі фільми будуть показані тільки один раз:
 
6 квітня – «Новини з планети Марс»
Режисер: Домінік Молль 
Комедія / Франція, Бельгія / 2016 / 101’
В ролях: Франсуа Дамiенс,  Венсан Макень,  Верле Батенс, Мiшель Омон, Олiвiя Коте 
 
СИНОПСИС:
Філіп Марс, розлучений комп'ютерний інженер, якось намагається  вести спокійне життя, незважаючи на сімейну та сентиментальну метушню навколо нього.  До всього цього додається поява колеги Жерома, трохи стурбованого чоловіка, який наведе лад...
Оригінальна кафкіанська казка, кумедна та сучасна, яка тихенько та грайливо занурює нас у повсякдення людини, що перетворюється на хаос.
 
 
7 квітня – «Зразкова сім’я»
Драматична комедія/Франція/ 2015 / 113'
Режисер: Жан-Поль Раппно
У ролях: Матьє Амальрік, Марsна Вакт, Жsль Леллуш
 
СИНОПСИС:
Жером Варен їде у відрядження з Шанхая до Лондона і опиняється проїздом у Парижі. Він дізнається, що у його рідному містечку Амбре залишився спадок, шикарний особняк, що став центром конфлікту серед родичів. Це пожвавить далекі спогади , відкриваючи несподівані перспективи ...
 
 
8 квітня – «Асфальт»
Режисер: Самюель Беншетрі 
Драматична комедія/ Франція/2015/100’
У ролях: Ізабель Юппер, Гюстав Керверн, Валерія Бруні-Тедескі 
 
СИНОПСИС:
Покинутий підліток та актриса, яка наполегливо працює над тим,щоб повернутися на сцену,до виконання ролей першого плану. Дивний сусід, закоханий у медсестру, мати-одиначка, до якої прийде найменш очикуваний гість: три зустрічі в одній і тій самій будівлі, шість персонажів,що мають проблеми зі спілкуванням, чудово поєднуються у цій ніжній, мрійливій та поетичній комедії з бездоганною грою акторів.  
 
 
9 квітня – «21 ніч разом з Патті»
Комедія / Франція, 2015 / 115’
Режисер: Арно Ларрьйо та Жан-Марі Ларрьйо
В ролях: Iзабель Карре, Карин В'яр, Андре Дюссольє
 
СИНОПСИС:
У самому розпалі літа Каролін, мати родини у Парижі, приїжджає до маленького, залитого сонцем, селища на півдні Франції, щоб поспіхом організувати похорон  своєї матері.  На місці  вона знайомиться з Патті – балакучою жінкою, що полюбляє розповідати у найменших деталях свої стосунки з чоловіками... Поліцейська комедія з присмаком літа, тепла та ніжна, вільна та пікантна, де прекрасне поєднується з дивовижними відтінками, що приносять радість. 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema