Смак Франції 2017

Goût de France / Good France / Смак Франції
18 - 21 березня 2017 р.


2000 шефів, 2000 меню, 150 країн, 150 посольств на 5 континентах...
Святкова вечеря на честь французької кухні по всьому світу


Після успішних двох минулорічних заходів Goût de France / Good France він знову вже втретє відбудеться 21 березня 2017 року у ресторанах-учасниках по всій Україні.
Смак Франції - це подія у форматі вечері, організована під патронатом Алена Дюкасса і Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку, Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні, яка вшановує мистецтво французького життя і гастрономічні традиції. Наслідуючи приклад Огюста Ескоф'є, який в 1912 році започаткував " Обіди Епікура" з одним і тим самим меню, в один день, в містах по всьому світу  для найбільшої кількості гостей, « Смак Франції » переймає цю ідею, охоплюючи ресторани по всьому світу, які, в один окремо визначений день, готують святкову вечерю, гідну назви великої французької гастрономії.
Більш ніж 2000 шефів на 5 континентах віддадуть шану  французькій кухні з усіма її новітніми можливостями та цінностями, об’єднавшись навколо святкового меню за рецептами, натхненними французьким кулінарним ноу-хау.