Заза Фурньє закриває "Французьку весну" в Одесі

24.04.2013

Заза Фурньє з концертом-закриття 10-ої «Французької весни» просто неба в Одесі!

Одного вересневого вечора в 2012 році Заза Фурньє вперше виступила в Україні. Концерт пройшов у Києві просто неба під легким осіннім дощем, в рамках фестивалю «Париж, як він є». Їі музика - жіночні мотиви, сповнені іронії та усмішок, продовження французької музичної традиції ... І зачаровані слухачі, які не раз її викликали на біс.

Поп-співачка та музикант родом з Парижа Заза Фурн’є - не новачок у гастрольному житті та сольних концертах. Дорогами Франції та інших країн вона подорожує зі своїм аккордеоном та голосом, який відточує відверті тексти, взяті з реальності та записані нею на папері.

Вхід вільний

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema