Журналістика «а ля франсез» : зустріч з Івом Аньєсом

06.11.2013

11 листопада / 19:00

Книгарня «Є» / вул. Лисенка,3 

Зустріч відбудеться французькою мовою з перекладом на українську

Вхід вільний

Колишній керівник редакції газети Ouest-France («Західна Франція»), один з головних редакторів газети Le Monde, Ів Аньєс 11 листопада о 19 год. зустрінеться з публікою у книгарні «Є», щоб поговорити про сильні та слабкі сторони журналістики «а ля франсез». Його «Підручник із журналістики», який став у Франції основним для підготовки майбутніх фахівців, вийшов навесні 2013 року українською мовою у видавництві «Києво-Могилянська академія» в рамках Програми сприяння видавничій справі Сковорода Французького інституту в Україні.
 
Сьогодні пенсіонер, а раніше керівник редакції газети Ouest-France («Західна Франція»), один з головних редакторів газети Le Monde та директор Центру підготовки і перепідготовки журналістів у Парижі, Ів Аньєс є автором кількох книг про журналістику та засоби масової інформації, як то «Підручник із журналістики» (вид. Ля Декуверт, 2002 та 2008), «Великий безлад в інформації» (вид. Мікалон, 2005), «Вони зробили пресу» (вид. Вюйбер, 2010). З 2006 р., тобто з моменту її створення, він є президентом Асоціації прообразу Ради преси Франції (APCP).
 
12 листопада Ів Аньєс виступить перед студентами Могилянської школи журналістики, а наступного дня побуває у Львові.
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema