28 листопада / Науковий еко-вікенд

26.11.2015

28 листопада з 11.30 до 16.30
вул. Мазепи, 13
 
Науковий Еко-вікенд для всієї родини від Міжнародної зеленої школи, Українського гідрометеоінституту, Французького інституту в Україні, Київського палацу дітей та юнацтва, МАН України, Національної організації скаутів України, за підтримки посольства Франції та Соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.
 
В програмі: наукові експерименти, майстерня прогнозу погоди, складання мап, науково-популярні лекції “Fun science”, метеобій, еко-квест та розвиваючі ігри, екологічна ігротека, майстер-класи: створення одягу зі сміття, мультики про екологію, поробки з природного матеріалу та багато іншого. На завершення свята дитячий спектакль про довкілля...
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema