"Миті життя": колективна виставка в галереї М17

28.03.2013

"Миті життя": колективна виставка в галереї М17

КИЇВ - 3-15 квітня

ЦСМ М17

Колектив «Garance» об’єднує п’ять художників та одного фотографа. Всі вони пов’язані з відомою Академією Порт-Рояль, де познайомились 30 років тому. Постійно влаштовуючи спільні виставки у Франції та за кордоном (Люксембург, Японія, Ліван...), вони розділяють цікавість до історії французького живопису та його ідейних засад.

Цього разу їх об’єднує проект пов’язаний з особливостями сприйняття та метаморфозами реальності. Виставка відбудеться в ЦСМ М17 у місті Київ за ініціативи Міжнародного культурного фонду UART.

Серед картин - живопис Мартіни Летублон, який не можна назвати образним чи абстрактним, виринає із глибини і трансформує побачене у творчості. Граючи з матеріями, інша авторка Маріанн Лє Вексіє опиняється на межі символізму і абстракції. Вона малює та ліпить на свіжому бетоні силуети пташок, крил, пелюсток... Художниця Діна Пікар у своїх картинах використовує реальних персонажів, які фігурують в історичних, біблійних та сучасних сюжетах, і відображають перепетії життя. Для авторки Клер Мержо процес живопису - це звернення до поетичного світу, де вона перетворює та вигадує бурхливі історії та миттєві образи. Жан-Максім Реланж малює полотна, для яких існує лише один критерій - його власне бачення і судження. Фотограф П’єр Ів Лє Вексьє завершує цей список своїми чорно-білими знімками в традиції гуманістичної фотографії.   .