Подорож у Францію з Альянс Франсез м. Луганськ

28.02.2013

Любителі французької мови та культури!

В очікуванні весни ми підготували для вас чудовий подарунок – культурно-лінгвістичну подорож до долини річки Луара з 26 квітня до 8 травня

на берегах якої розташувались середньовічні королівські замки, найгарніші французькі селища та тихі живописні містечка з вузькими вулочками та величними замками!

voyage

За підтримки Альянс Франсез міста Вандом ми склали для вас насичену программу, де вивчення французької успішно поєднується з цікавими екскурсіями та зустрічами!

Крім того, під час нашої поїздки Ви ознайомитесь з містом Лейпциг, золотою Прагою і авжеж зі столицею світу – Парижем!

Комфортабельний автобус зустріне Вас у Львові та буде супроводжувати протягом усієї подорожі!

УВАГА!

Кожен учасник програми візьме участь у розіграші призів у розмірі:

100, 150 и 250 €!

Переможці визначаться у місті Вандом 28 квітня

До зустрічі у Франції, любі друзі!

1

2

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema