Подорож у Францію з Альянс Франсез м. Луганськ

28.02.2013

Любителі французької мови та культури!

В очікуванні весни ми підготували для вас чудовий подарунок – культурно-лінгвістичну подорож до долини річки Луара з 26 квітня до 8 травня

на берегах якої розташувались середньовічні королівські замки, найгарніші французькі селища та тихі живописні містечка з вузькими вулочками та величними замками!

voyage

За підтримки Альянс Франсез міста Вандом ми склали для вас насичену программу, де вивчення французької успішно поєднується з цікавими екскурсіями та зустрічами!

Крім того, під час нашої поїздки Ви ознайомитесь з містом Лейпциг, золотою Прагою і авжеж зі столицею світу – Парижем!

Комфортабельний автобус зустріне Вас у Львові та буде супроводжувати протягом усієї подорожі!

УВАГА!

Кожен учасник програми візьме участь у розіграші призів у розмірі:

100, 150 и 250 €!

Переможці визначаться у місті Вандом 28 квітня

До зустрічі у Франції, любі друзі!

1

2

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema