Виставка робіт Віті Кравця

07.11.2016

3 - 28 листопада
вул. Гончара, 84 / Кафе Le Buffet
 
Молодий український митець і актор у вільний від основного заняття час, Вітя Кравець є випускником Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури в Києві. Він відмовляється обмежуватись єдиною художньою технікою.
Вітя Кравець представляє на виставці в Інституті свої офорти та гравюри, які досліджують емоційну напруженість чоловічих тіл, заглиблених у протистояння.
 
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema