Літнє стажування у стінах Чернівецького національного університету

21.05.2014

Літнє стажування у стінах Чернівецького національного університету

 
Вже втретє Чернівецький університет організовує літнє стажування за підтримки Посольства Франції в Україні, асоціації обміну між Лотарингією та Україною та Лотарінгського університету. Мета - дізнатися та поглибити сучасні навички викладання французької мови як іноземної (FLE).
 
Професійна підготовка відбудеться з 7 до 11 липня 2014 року в Чернівецькому Національному університеті імені Юрія Федькевича за участі 3 французьких методистів:
 
-          Жеанін Шен, викладач сучасної філології, асоціація обміну Лотарингія-Україна
 
-          Матьє Вагнер, викладач історії та географії, асоціація обміну Лотарингія-Україна
 
-          Жеан Ель Мрабет, викладач французької мови як іноземної Посольства Франції в Україні
 
25 молодих українських викладачів матимуть змогу ознайомитися із сучасними підходами та техніками для їх застосовуння на практиці викладання FLE (дивись програму в додатку).
 
Умови участі:
 
·         бути викладачем (віком до 30 років) французької мови як іноземної на кафедрі французької мови, чи студентом аспірантури з підтвердженням подальшого працевлаштування викладачем французької мови як іноземної
 
·         бажання використовувати сучасні методи згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти
 
·         мати змогу покрити витрати на пересування (Ваше місто – Чернівці туди/назад) та на харчування (незначні витрати). Посольство Франції та Чернівецький університет забезпечать розселення та візьмуть на себе витрати за проживання.
 
Кандидатура :
 
Для розгляду Вашої кандидатури надішліть будь ласка наступні документи :
 
·         уважно заповнений формуляр запису
 
·         CV з фотокарткою
 
·         мотиваційний лист: 1 сторінка максимум
 
Надсилайте свої досьє ДО 7 ЧЕРВНЯ лише на електронну адресу :
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema