Надзвичайний транспорт

27.04.2017

Дует танцівника та ескаватора
Київ /29 квітня, 15.00 та 17.00 / Арка Дружби народів

Задум: Домінік Буавен за участі Крістін Ербе
Виконавці: Філіп Пріассо чергуючись з Орельєном де Глонек і Гійом Ольмета  чергуючись з Вільямом Дефресном
Тривалість: 20 хв


Надзвичайний транспорт з моменту свого створення у 2005 році вже показав понад 600 вистав у більш ніж 160 містах Франції і за кордоном на п'яти континентах.
Надзвичайний транспорт - це вистава з одним актром, Домініком Буавеном,  який зазирає до різноманітних всесвітів, а близько двадцяти хореографічних постановок митця  виконуються у всьому світі та мають неабиякий успіх.
Надзвичайний транспорт – це заколисаний аріями Самсона і Даліли у майстерному виконанні Марії Каллас, окрилений дует танцівника та ескаватора, плоті та заліза. Артист зі своєю елегантністю та крихкістю і  потужна машина  зі своєю силою і несамовитою красою, становлять  легендарну пару Красуня і Чудовисько. З широкими, чуттєвими і грайливими рухами. Момент вишуканості, захоплюючий і бентежний.


ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema