«Янголи у долинах». Фотографії Тьєррі Мальфатто

04.04.2017

З 11 квітня
Київ, метро «Золоті ворота»

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Тьєррі Мальфатто живе та працює у Києві протягом останніх трьох років, він вдало поєднує роботу фоторепортера з  особистими мистецькими проектами.
Він передає через образ у стилі особистого щоденника свої відкриття, зустрічі, захоплення, маючи  на меті показати красу і позитив у кожній речі.
Фотограф створив серію робіт під назвою «Янголи у долинах» аби зацікавити квітами у їхньому природному середовищі: ботанічних садах Києва.
Макро-зйомкою він привертає увагу до квітки як такої та дозволяє відкрити для себе невідомий світ нереальної краси та складності.
Окрім естетичної привабливості, художник своїм фотографічним вибором привертає увагу до  тендітності та  ефемерності природи та до постаті людини «нескінченно далекої від розуміння крайнощів».
«Зрізана квітка – це вмираюча істота, фото – безсмертне.» Тьєррі Мальфатто

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema