10 лютого: Літературний чай у Французькому інституті

07.02.2017

10 лютого о 19 год.
Французький інститут в Україні / Медіатека
вул. Гончара, 84
 
Хто не знає хоча б однієї поезії Жака Превера? Завітайте вшанувати пам’ять одного з найвідоміших поетів, який покинув цей світ рівно 40 років тому, та почитати його вірші французькою, українською або будь-якою іншою мовою.
Поетичні твори, фільми, пісні, - нічого з того, що може бути водночас популярним в народі та шляхетним, не залишив поза увагою Жак Превер. Ми поговоримо про життя та творчість метра поетичного реалізму разом з одним з його найкращих перекладачів – Олегом Жупанським.
 
Мови спілкування – французька та українська
Вхід вільний
 
 
 
За підтримки кондитерської  "Волконський"

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema