Запуск нових курсів підготовки до TEFàQ і до TEF у січні

23.12.2013

Курси підготовки до TEFàQ і до TEF

 
Кількість годин у модулі: 21 година
Тривалість: 7 тижнів
Кількість годин на тиждень:  3 години щосуботи
Цільова аудиторія: усі бажаючі
 
Рівень: A1, A2, B1
 
Мета: Підготуватися до здачі екзаменів TEFàQ та TEF як в методологічному плані, так і в плані змісту та накопичення знань з французької мови.
 
Програма:  Підготовка до екзаменів з використанням типових сюжетів та вправ.  Удосконалення та практика французької мови. Курс підготовки до екзаменів може йти паралельно з інтенсивними курсами для покращення рівня мови.
 
Учбовий матеріал: Test d’Evaluation de Français – цей підручник пропонує ефективну підготовку та конкретні приклади для іспиту TEFàQ. Він також дозволяє підготуватися до іспиту TEF, потренуватися та поглибити знання з французької.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema