Танцюймо до ранку у Ніч Франкофонії!

06.03.2015

Посольство Франції та Альянс Франсез м. Одеси запрошують усіх знавців французької мови та любителів нічних розваг, яким більше 18-ти років, зустрітися на танцювальному майданчику київського клубу «Атлас» у п’ятницю 20 березня та одеського клубу «Шкаф» у суботу, 21 березня. 
 
Французька діджей Таті Шарбі за пультом українських клубів розважатиме публіку франкомовними піснями, музикою та ритмами з 23 год. і до самого ранку!
 
У Києві вхід вільний, в Одесі – за ціною 50 грн
 
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema