Танцюймо до ранку у Ніч Франкофонії!

06.03.2015

Посольство Франції та Альянс Франсез м. Одеси запрошують усіх знавців французької мови та любителів нічних розваг, яким більше 18-ти років, зустрітися на танцювальному майданчику київського клубу «Атлас» у п’ятницю 20 березня та одеського клубу «Шкаф» у суботу, 21 березня. 
 
Французька діджей Таті Шарбі за пультом українських клубів розважатиме публіку франкомовними піснями, музикою та ритмами з 23 год. і до самого ранку!
 
У Києві вхід вільний, в Одесі – за ціною 50 грн
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema