Живиця. Живопис Анн Морган

14.04.2017

«Sèves/Живиця». Живопис Анн Морганн
Київ/ 22 квітня - 6 травня/ Галерея ART14


«Живиця» - це цикл картин, присвячених красі природи. На кожній з них є такі складові, як рослинність, вода та мінерали, які перегукуються між собою в глибокій єдності і поважають спокій вільного простору.

Все як в «ікебані» - традиційному японському мистецтві, що базується на створенні квіткових композицій та важливості раціонального розташування, коли однакове значення надається як квітці, так і тонким лініям стебла, листкам, гілкам.
Ця сувора простота, естетична кристалізація викликає зворушливу чутливість до проявів живого, до рослинної душі, породжує безтурботні думки і спонукає до душевної бесіди.
Щоб спробувати позбутися тиску матеріального світу «Живиця» відкриває міську рослинність, де спокійна гармонія домінує над зухвалістю життя.
 
Біографія

Після 18 років, проведених у любові до створення парфумів, Анн Морганн обрала рослинний світ, як джерело свого натхнення.
Вона любить писати на великих полотнах у майстернях образотворчого мистецтва у Парижі та Сингапурі.
Її живопис – це погляд на природу, де іноді незакінчений обрис відкриває таємницю флори на полотні.
На даний момент вона працює в майстерні в самому центрі французької столиці і регулярно має виставки з Міською радою Парижа.
Вона була відзначена під час 30-го бієнале для художників та скульпторів під керівництвом Домініка Сеннельє і Алена Понтекорво.


 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema