Живиця. Живопис Анн Морган

14.04.2017

«Sèves/Живиця». Живопис Анн Морганн
Київ/ 22 квітня - 6 травня/ Галерея ART14


«Живиця» - це цикл картин, присвячених красі природи. На кожній з них є такі складові, як рослинність, вода та мінерали, які перегукуються між собою в глибокій єдності і поважають спокій вільного простору.

Все як в «ікебані» - традиційному японському мистецтві, що базується на створенні квіткових композицій та важливості раціонального розташування, коли однакове значення надається як квітці, так і тонким лініям стебла, листкам, гілкам.
Ця сувора простота, естетична кристалізація викликає зворушливу чутливість до проявів живого, до рослинної душі, породжує безтурботні думки і спонукає до душевної бесіди.
Щоб спробувати позбутися тиску матеріального світу «Живиця» відкриває міську рослинність, де спокійна гармонія домінує над зухвалістю життя.
 
Біографія

Після 18 років, проведених у любові до створення парфумів, Анн Морганн обрала рослинний світ, як джерело свого натхнення.
Вона любить писати на великих полотнах у майстернях образотворчого мистецтва у Парижі та Сингапурі.
Її живопис – це погляд на природу, де іноді незакінчений обрис відкриває таємницю флори на полотні.
На даний момент вона працює в майстерні в самому центрі французької столиці і регулярно має виставки з Міською радою Парижа.
Вона була відзначена під час 30-го бієнале для художників та скульпторів під керівництвом Домініка Сеннельє і Алена Понтекорво.